ترجمه بخش بیوگرافی پرسنل سایت

با درود و احترام
سایت من با افزونه wpml چند زبانه شده است. حالا من تصمیم دارم برای بخش انگلیسی سایت، بیوگرافی نویسندگان را انگلیسی و در بخش فارسی بیوگرافی رابه زبان فارسی نمایش بدهم ولی نمی دانم چطور؟!؟!؟
از راهنمایی شما سپاسگزار خواهم بود.

سلام خدمت شما
باید قالب سایت شما با wpml سازگار باشد که بتوان برای فیلد های ورودی آن عبارات و ترجمه های متناسب قرار داد

قالب سایتم فلت سام است. من بدون استفاده از افزونه های جانبی wpml بخش منو (برگه ها و دسته های نوشته و دسته های محصول) و فوتر و برگه و نوشته های سایت را ترجمه کرده ام. اکنون در ان بخش ها ناسازگاری ندارم. از کجا بدانم که قالب سایت با افزونه چند زبانه wpml سازگار است؟ یعنی روش ویژه‌ای برای این کار وجود دارد؟
از راهنمایی هایتان استفاده می کنم و بسیار سپاسگزار خواهم بود.

سلام خدمت شما
من با این قالب کار نکردم و البته از بخش بیوگرافی سایت شما اطلاعی نیز ندارم

اگر بیوگرافی را از بخش پروفایل پیشخوان وردپرس پر کرده باشند که با نصب افزونه wpml فیلدی برای این مورد در پروفایل اضافه کرده است

اما دستور شرطی wpml به نظر بتواند مشکل شما را حل کند

مثال :

<?php 

if(ICL_LANGUAGE_CODE == 'fa')
{ 
	// دستورات مورد نظرتان را بنویسید 
} 

?>

در دستورات بالا برحسب زبان فارسی یک سری دستوراتی که قرار دهید را نمایش میدهد

برای سایر زبان ها کافیست عبارت اختصاری آن زبان را جایگزین fa کنید

مثال : برای زبان انگلیسی باید en قرار دهید

درود بر شما
راستش من بیوگرافی همه کاربران را که ترجمه نمی کنم. فقط بخش زندگی نامه نویسنده و مدیر سایت را می خواهم نمایش بدهم. از آنجا که سایتم چند زبانه است، می خواهم بیوگرافی نویسنده و مدیر سایت در هر بخش به زبان همان بخش به نمایش در بیاد. قالب سایتم با افزونه WPML سازگار است اما با wpml-string-translation سازگار نیست و خطا دارد. از مجموعه افزونه‌های جانبی WPML هیچ کدام را نصب نکرده ام. چون که ترجمه دسته و برگه ها با همان افزونه اصلی انجام شده است. حالا برای بخش بیوگرافی هم می توانم انتخواب کنم که برای هر زبانی یا فارسی و یا انگلیسی آن بخش پروفایل را قرار بدهم. اما نتیجه تغیر نمی کند و فقط یکی را می پذیرد یا فارسی و یا انگلیسی. شوربختانه از کدنویسی هم اطلاع چندانی ندارم و نمی دانم آن کد که شما معرفی کردید را در کجا باید قرار بدهم. و یا این که دستوراتی که می خواهم را با زبان کدنویسی چگونه اعمال کنم.