تغیر لینک تگ به صفحه

سلام دوستان درباره تغیر لینک های تگ ها به صفحه سوال داشتم اگه بنده یک تگ با موضوع مثلا وردپرس داشته باشم و بعد چند ماه بیام و یک مطلب با همین عنوان بزام مشکلی نداره که تگ وردپرس به این پست تغیر لینک بدم ؟ و اگر بعدا مطلب دیگه بزارم و داخل از تگ وردپرس استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟ از لحاظ سئو

سلام و درود

سوال تون دقیق مشخص نیست. یک توضیح کلی می دم . اگر از تگ (برچسب) برای مطلبی که دارید استفاده کنید و مرتبط باشه از لحاظ سئو مشکلی پیش نمی یاد. شما یک کلمه کلیدی، با نام وردپرس دارید که برای یک مطلب استفاده کردید و دیگر نمی توانید همان را برای یک مطلب دیگه استفاده کنید.

ولی تگ (برچسب) را می تونید برای سایر مطالبی که مرتبط هست قرار بدید و مشکلی پیش نمی یاد.

1 پسندیده

سلام ببشخید که کمی دیر پاسخ دادم
منظوربنده این هست که اگه من ی صفحه مخصوص بازیگران داشته باشم مثلا:

example.com/actor/اسم-بازیگر

و من دوسته باشم روی این صفحه seo کنم ولی الان بنده من تگ اسم بازیگر هم دار و اون صفحه بالاست میخواستم بدونم اگه تگ اسم خواننده را به اون صفحه لینک بدم مشکلی پیش میاد برای تمام بازیگران و هیچ وقت دیگه داخل اهیچ مطلبی هم تگ نزنم !
و اینکه اگه تغیر لینک بدم گوگل کدوم از اونا را حساب میکنه ؟ آیا روی تغیر لینک به صفحه actor میره ؟
مچکرم از شما …

سلام و درود

هر موردی که باعث تقویت کلمه کلیدی و صفحه بشه موردی نداره و بهش کمک می کنه. و همچنین اگر با همان صفحه و کلمه کلیدی بالا هستید موردی رو شامل کلمه کلیدی و url و محتوای آن حذف و تغییر ندید البته می تونید بهش محتوا اضافه کنید و اپدیتش کنید که بسیار خوبه.

1 پسندیده

مشکل اینکه میخوام تو اون صفحه کار های خودما انجام بدم چون داخل تگ ها نمیشه تصویر درست و مطلب خوبی گزاشت ! وقتی که تغیر لینک بدوم آیا ربات های گوگل دیگه میان اون صفحه که تغیر دادم (صفحه جدید ) اندکس میکننن؟