تغییر دامین هنگام نهایی کردن سفارش

سلام وقت بخیر
من یک مشکل خاصی دارم 2 تا دامین هست که فقط رو یکیش درگاه پرداخت هست
چون تبلیغات و همه چیز برای دامینی که روش درگاه نیست انجام شده
میخوام موقع پرداخت منتل بشه رو دامینی که درگاه روش هست
و فقط موقع پرداخت می خوام این اتفاق بیفته
چون ریدایرکت کردم و به طور کل منتقل میشه،ولی می خوام فقط موقع پرداخت از دامین درگاه دار استفاده کنه
ممنونم اگه بتونین راهنمایی کنین.

سلام وقت بخیر
بهترین روش این است که با ارائه دهنده درگاه پرداخت صحبت نمائید تا دامنه را برای شما تغییر دهند

2 پسندیده

بله به دردسر کد اقتصادی نمیارزه

کسی راه حلی نداره واسه این مشکل به جز درگاه جدید ؟

همونطور که همکارم مهندس دبیری فرمودن، تنها راه شما اینه که با درگاه مکاتبه کنید.

1 پسندیده

یعنی با کمک توسعه دهنده واسه تغییر و ویرایش کد های انتقال به درگاه نمیشه این کارو انجام داد ؟
یا ریدایرکت کردن فقط صفحه تسویه حساب رو دامین دیگه ؟

ببینید شما وقتی آی پی سرورتون برای درگاه بانک تعریف شده هست، هر دامنه ای روی اون آی پی فکر می کنم بدون مشکل پرداخت رو پروسس کنه. از اون بابت باید تست کرد تا متوجه شد. برای درگاه های رابط که فکر نمی کنم چنین محدودیتی باشه.

از لحاظ توسعه، میتونید بین دامنه قبلی و دامنه جدید (که هر دو رو یه سرور قرار دارن، یعنی آی پی هاشون یکی باشه) یه bridge بزنید، و در واقع callback تعریف شده دامنه قبلی باشه. نشد نداره و با برنامه نویسی میشه این کار رو انجام داد.

ارسال درخواست پرداخت از دامنه جدید به دامنه قبلی > ارجاع درخواست از دامنه قبلی به بانک > دریافت پاسخ (موفقیت آمیز یا عدم موفقیت) > پاسخ برگشت از بانک به دامنه قبلی > ارجاع نتیجه تراکنش از دامنه قبلی به دامنه جدید > دریافت پاسه در دامنه جدید و پروسس کردن پرداخت.

تو این رویه دامنه قبلی شما به عنوان callback دوم قرار خواهد گرفت. به معنای دیگر دامنه قبلی درگاه پرداخت دامنه جدید خواهد بود، و دامنه قبلی همچون یک درگاه واسط عمل خواهد کرد. پیاده سازی اون هم خیلی ساده از اون چیزیه که من توضیح دادم.

شما کسی رو میشناسید که همین کارو با پرداخت هزینه انجام بده
چون من هیچی از php و کد نمیدونم

مهندس @Alirezadabiri توانایی انجام این کار رو دارن. اگر وقت دارن می تونید ازشون خدمات بگیرید. هزینه انجام اینکار بین 1.5 الی 2 مبلغ منطقی ای هست.

1 پسندیده

خیلی لطف کردین متشکرم

1 پسندیده

سلام وقت بخیر @mehdigrad
جناب سید زاده به بنده لطف دارند. اگر تمایل دارید این مورد برای شما انجام بشه لطفا پیام خصوصی ارسال نمائید تا تغییرات لازم برای وب سایت شما صورت بگیره