تغییر فوتر کد شده!

سلام یک قالب رایگان دانلود کردم بنظرم کد شده فوترش چندروش امتحان کردم نشد
زده طراحی و اجرا شده توسط…
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام و درود

نام قالب و کد فوتر را قرار دهید

footer.zip (4.2 کیلوبایت)

قالب رایگان سوپر مارکت وردپرس Ecommerce Market

اصلاح شد. بررسی کنید

footer.zip (4.1 کیلوبایت)

1 پسندیده

فایلهایی که فرستادید رو جایگزین کردم هیچ اتفاقی نیفتاد

فایلی که کد شده بود رو تغییر دادم براتون فوتر رو بررسی کنید. اگر تغییر نکرده باشه از این قسمت نیست فقط

1 پسندیده

بررسی کردم متاسفانه مشکلم حل نشد…از صبح تا حالا درگیرشم خودم قبلا اینکارو کردم از ویرایشگر وردپرس سایت مادرو ویرایش کردم درست شده بود الان یادم نمیاد دقیقا چیکار کرده بودم البته اون برای قالب همیار وردپرس بوده

شما فانکشن یا فوترو تغییر دادید؟
معمولا تویه یکی از اینهاس
کپی پیست کنم دیگه؟

در فایل فانکشن تغییر دادم و دقیقا دی کد کردم و همین کپی رایت بود. شاید در فایل های دیگه ای قرار داده شده، در ضمن مطمئن بشید که کش نشده باشه ctrl f5 هم بزنید

1 پسندیده

ممنون و سپاسگزارم دوست عزیز از اینکه پاسخمو میدید
من به نتیجه نرسیدم
خواستم بگم راهی هست بتونم کل فوتر رو عوض کنم. منظورم اینه که فوتر دلبخواه خودم رو کد نویسی کنم و جایگزین کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

خواهش می کنم

این خط کد رو از طریق footer.php بردارید و تست کنید

<?php
 /**
 * Hook - ecommerce_market_action_after.
*
* @hooked ecommerce_market_page_end - 10   * 
*/
do_action('ecommerce_market_action_after');
 ?>

<?php wp_footer(); ?>
1 پسندیده

خیییییییللللللیییییی ممنون برداشته شد خدا خیرتون بده
اما فقط یچیز دیگه اینکه فوتر پایین کلا حذف شد قالب یکجوری شده پایینش میشه از کد آماده استفاده کنم برای ساخت فوتر میشه اینم راهنمایی کنید. کد آماده جایگیزینشو اینو میخام که متن کپی رایتشو خودم بزارم

1 پسندیده

فقط این کد رو بزارید و چک کنید

<?php wp_footer(); ?>

چون براش باید با استفاده از html و css و کمی php برای ابزارک بنویسید

3 پسندیده

ممنون سرور منظورم یه کد ساده هم نمیشه نوشت فقط در حدر اینکه یه نوشته داشته باشه
مثلا (کلیه حقوق محفوظ است) و در وسط باشه
چون من جای کدی که گفتید نوشته میزارم و تو سایت نمایش داده میشه
فقط ایرادش اینه که میره گوشه سمت راست

تگ center اضافه کردم درست شد از لحاظ اصولی مشکلی نداره؟

خیر. از لحاظ سئو مشکلی پیش نمی یاره

3 پسندیده

با سلام سوال داشتم درمورد ویرایشگر المنتور که چرا قالبی که من دانلود کردم و میخام ویرایش کنم رو اجازه نمیده و عمل نمیکنه و فقط قالبهای پیشفرض وردپرس و ساخت قالب جدید خودشو میشه کار و ویرایش کرد

سلام و درود

المنتور با هر قالبی کار می کنه و مشکلی از جهت استفاده نداره. چون خودش تملپت های جداگانه داره.

لطفا سوالاتتون رو واضح تر بگید تا بتونم بهتر راهنمایی تون کنم

ممنون

عرض ادب منظورم اینه که قالبو نمیتونم ویرایش کنم مثلا لوگو تغییر داده نمیشه فوتر و هدر هم همینطور و عکسهایی که داخل سایت هست مثلا میخام انیمیشن اعمال کرد یا سفارشی سازی نمیشه

قالب مورد نظر شما ساختار متفاوتی دارد و از جزئیات و تنظیمات این قالب اطلاعی ندارم. چون معمولا قالب های رایگان هست که فارسی شده و باید از سایت مورد نظر درخواست راهنمایی و کارکرد بخش های مختلف را داشته باشید.

یا هم قالب غیر رایگان خریداری کنید تا با افزونه های صفحه ساز مثل المنتور بتونید به راحتی تغییرات را انجام دهید.

ممنون از لطفتون سپاسگزارم

1 پسندیده