تفاوت دامنه ادآن شده با دامنه اصلی

سلام من یه دامنه com. دارم که فعاله و یه دامنه ir. دارم که ایرنیک هنوز تایید نکرده. روی هاستم اول دمنه ir. رو ثبت کردم حالا نمیدونم دامنه com. رو ادآن کنم یا با تغییر دامنه با ir. عوضش کنم

هر دو دامنه واسم مهم که هاست اونارو پشتیبانی کنه ممنون میشم از راهنماییتون

سلام دوست عزیز در صورت امکان فعالیت آنلاین خودتون رو روی دامنه بین المللی com ست کنین هم از لحاظ اعتبار هم از لحاظ دریافت خیلی از سرویس ها که روی دامنه com بدونه دردسر قابل اعمال هستش
بعداز فعال دامنه ir می تونین دامنه ir روی هم روی دامنه اصلی تون ریدایرکت کنین

2 پسندیده

محتوای دامنه ir متفاوت از com هست البته مطالب اصلی رو روی com میدارم و مطالب دیگه که مرتبطه هم نیست روی ir. فقط موندم هر کدوم ادآن بشه آیا تاثیر منفی میذاره؟

خب دوست عزیز توجه کنین شما دوتا سایت متفاوت دارین قطعا محتواها ، استراتژی ها باهم فرق میکنه و نباید باهم ادغام کنین یا به یگدیگر آدرس دهی کنین مگر دلیل خاصی داشته باشین ، اگر باز بیشتر توضیح بدین و دلیل این کارتون رو هم بفرمایین سایر دوستان هم شاید راهنمایی کنن

3 پسندیده

این بخاطر این بوده که هر دو بتونیم از یه هاست استفاده کنیم و هیچ اتصال و ارتباطی بین دو دامنه قرار نیست بوجود بیاد

اوکی دوست عزیز اگر هاست شما قابلیت Addon Domain رو داشته باشه مشکلی نیست می تونین براحتی create an addon domain کنین ،
در مورد تفاوت اگر هاست شما قوی باشه اجازه بده مشکلی پیش نمیاد می تونین برای دامنه ir از Addon استفاده کنین و برای دامنه com که خود هاست اصلی

4 پسندیده

فقط به این هم توجه کنین Addon Domain مزایا معایب داره

از مزایا میشه کاهش هزینه ، مدیریت آسان در یک هاست ، پشتیبان گیری سریع - یعنی بکاپش یکی میشه
و از معایبش هم میشه اینه که کاهش امنیت احتمالا پیش بیاد چون برای یکیش اتفاق بیفته اون یکی رو هم تهدید میکنه مهمترین قسمت کمبود منابع هستش چون با رشد کسب و کارت به مشکل میخوری
ولی توصیه میکنیم اگر امکان هزینه رو دارین دوتا هاست جداگانه تهیه کنین

2 پسندیده

واقعا ممنون از راهنماییتون
فعلا چون شروع کاره و دو تا محتوا مجزا هستند باید با یک هاست انجام بدم. سعی میکنیم رعایت کنیم امنیت به خاطر نیفته

1 پسندیده

خواهش میکنم در انتخاب هاست هم از لحاظ منابع برای دوتا سایت دقت کنین که حداقل به مشکل نخورین،
فکر کنم تخفیفات عید سون هاست هم از چند روز دیگه شروع بشه ( البته نزدیک عید میزبانی ها تخفیفات رو شروع می کنن ) بتونین یه هاست خوب با تخفیف خوب تهیه کنین

4 پسندیده