تنظیمات بخش های سایت برای فروش دوره دانلودی

سلام روزتون بخیر دوستان دوتا سوال داشتم
سوال اول اینکه داخل سایت من وقتی کسی روی حساب کاربری کلیک میکنه و بخواد ثبت نام کنه آدرس ایمیل که وارد میکنه بهش ایمیلی ارسال نمیشه که رمز بده بهش
سوال دوم اینکه من داخل سایتم میخواستم دوره های آموزشی قرار بدم واسه فروش و میخواستم یه حالتی باشه که کسایی که پرداخت رو انجام دادن از درگاه بتونن وارد صفحه دوره بشن و کسایی که پرداخت انجام ندادن بعد از اینکه روی دوره کلیک میکنن وارد صفحه پرداخت بشن

سلام پوریا عزیز ، به خانواده بزرگ سون هاست خوش اومدید
معمولا این موارد بصورت پیش فرض روی قالب های مربوط به دوره های مجازی وجود داره ، اما با تنظیمات و ریز شخصی سازی این مورد فکر میکنم حسین عزیز بتونن بسیار کمک کنن به شما
@Hosein

سلام ممنون از لطفتون
داخل تنظیمات محصولات مجازی و دانلودی داخل کدوم قسمتش میتونم از این امکاناتش استفاده کنم؟

سلام هاست شما مشکل در ارسال ایمیل داره
از این اموزش برای ارسال ایمیل ارسال کن

این قسمت اصلا تنظیمات خاصی نیاز نداره اگر قالبتون از ووکامرس یا هرک از افزونه های فروش فایل یا دوره استفاده میکنه این کار به صورت اتوماتیک براش انجام خواهد شد نگران نباشید

نه متوجه منظور من نشدین
میخوام که یه کاربر با یه بار پرداخت بتونه به فرض 20 تا فایل رو اجازه دسترسی به دانلودشو داشته باشه، یا یه صفحه ای باشه که کاربر فقط بعد از پرداخت بتونه وارد اون صفحه بشه
مثل این سایتی که لینکشو میذارم : https://shop.kalaateh.com/product/vip-insta/

سلام ممنون از لطفتون
نه متوجه منظور من نشدین
میخوام که یه کاربر با یه بار پرداخت بتونه به فرض 20 تا فایل رو اجازه دسترسی به دانلودشو داشته باشه، یا یه صفحه ای باشه که کاربر فقط بعد از پرداخت بتونه وارد اون صفحه بشه
مثل این سایتی که لینکشو میذارم : دوره VIP درآمد بیش از حد از اینستاگرام – محصولات آکادمی کسب و کار اینترنتی کلاته
[/quote]

افزونه عضویت ویژه رو نگاه کن همین کار رو میکنه