تنظیمات روش حمل و نقل در ووکامرس

ووکامرس
حمل-و-نقل-ووکامرس
(اکبر سیفی) #1

سلام من سایتم فروشگاهیه ووکامرسه. توی سایت دو مدل محصول داریم. محصولات دسته اول کود گیاهان آپارتمانی (با وزن کمتر از یک کیلوگرم) و دسته دوم کود شیمیایی ( با وزن بالای یک کیلوگرم) الان میخوام وقتی کاربر کود شیمیایی سفارش داد فقط نحوه پرداخت حمل و نقل بصورت پس کرایه براش فعال بشه و وقتی از کودهای آپارتمانی خرید زد پست سفارشی یا پیشتاز براش فعال بشه و هزینه براساس وزن و مسافت براش محاسبه بشه. ما میخوایم برا محصولات سنگین کرایه رو در محل بگیریم چون با باربری میفرستیم براش، ولی سبکارو بصورت آنلاین پرداخت کنه تا با پست براش بفرستیم. و اگه هردو رو به سبد خریدش اضافه کرد باز پس کرایه براش فعال بشه. من از افزونه حمل و نقل ووکامرس رایگان استفاده کردم ولی مشکل اینه که هردوی این روش برا کابر فعال میشه که جالب نیست یا مثلا وقتی دو مدل محصول سبک و سنگین رو اضافه میکنه به سبد خرید باز هردو روش پس کرایه و پستی براش فعال میشه درحالی که من میخوام فقط یکیشون براش به نمایش دربیاد. از دوستان لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم.

(محمد حسین) #2

سلام اکبر جان
یا خدا این همه توضیح نوشتی :roll_eyes::roll_eyes::grin:
عزیز افزونه woocomerce advance shipping را استفاده کن

2 Likes
(اکبر سیفی) #3

چیکار کنم بحث پیچیده بود :grinning: این افزونه رایگانه؟ ایرانیه؟

1 Like
(محمد حسین) #4

:sweat_smile::rose: نه عزیز، خارجی و پرمیوم هست ولی نال شده اش تو نت هست، خیلی سبکه در حد چند کیلوبایت

1 Like