تنظیمات روش حمل و نقل در ووکامرس

سلام من سایتم فروشگاهیه ووکامرسه. توی سایت دو مدل محصول داریم. محصولات دسته اول کود گیاهان آپارتمانی (با وزن کمتر از یک کیلوگرم) و دسته دوم کود شیمیایی ( با وزن بالای یک کیلوگرم) الان میخوام وقتی کاربر کود شیمیایی سفارش داد فقط نحوه پرداخت حمل و نقل بصورت پس کرایه براش فعال بشه و وقتی از کودهای آپارتمانی خرید زد پست سفارشی یا پیشتاز براش فعال بشه و هزینه براساس وزن و مسافت براش محاسبه بشه. ما میخوایم برا محصولات سنگین کرایه رو در محل بگیریم چون با باربری میفرستیم براش، ولی سبکارو بصورت آنلاین پرداخت کنه تا با پست براش بفرستیم. و اگه هردو رو به سبد خریدش اضافه کرد باز پس کرایه براش فعال بشه. من از افزونه حمل و نقل ووکامرس رایگان استفاده کردم ولی مشکل اینه که هردوی این روش برا کابر فعال میشه که جالب نیست یا مثلا وقتی دو مدل محصول سبک و سنگین رو اضافه میکنه به سبد خرید باز هردو روش پس کرایه و پستی براش فعال میشه درحالی که من میخوام فقط یکیشون براش به نمایش دربیاد. از دوستان لطف کنند راهنمایی کنند ممنون میشم.

سلام اکبر جان
یا خدا این همه توضیح نوشتی :roll_eyes::roll_eyes::grin:
عزیز افزونه woocomerce advance shipping را استفاده کن

2 پسندیده

چیکار کنم بحث پیچیده بود :grinning: این افزونه رایگانه؟ ایرانیه؟

1 پسندیده

:sweat_smile::rose: نه عزیز، خارجی و پرمیوم هست ولی نال شده اش تو نت هست، خیلی سبکه در حد چند کیلوبایت

1 پسندیده