تنظیم صفحه ووکامرس پیشرفته

سلام خسته نباشید من قسمت پیشرفته ووکامرس رو بلد نیستم تنظیماتشو انجام بدم کسی میتونه کمکم کنه

برا این گزینه ها چیزی بالا نماد تا انخاب کنم چیکار باید کنم؟ خیلی ممنون از دوستان

سلام خدمت شما
احتیاج به ویرایش این بخش توسط شما نیست و اگر اشنایی ندارید بهتر هست حالت دیفالت قرار دهید و در آن ویرایشی انجام ندهید
تنها در این بخش شما باید در قسمت راه اندازی برگه ها ( برگه سبد خرید , برگه تسویه حساب , برگه حساب کاربری و برگه ضوابط و شرایط ) را تنظیم نمایید که اگر باز هم این موارد توسط ووکامرس درج شده باشد احتیاجی به ویرایش آن نیست

1 پسندیده

خب برگه برا تنظیم ندارم کلا ۳ تا برگشت تنظیم سده بالاتر برا صفحه پرداخت چیکار کنم چی برنم درگاه زرین پال دارم وبی نمیدونم چطوری تنظیم کنم

به بخش ازمایشگاه زرین پال مراجعه کنید و افزونه زرین پال برای ووکامرس را دریافت نمایید و به پیشخوان > پلاگین ها > افزودن پلاگین جدید مراجعه کنید و افزونه مذکور را نصب و فعال نمایید
پس از فعال شد به پیشخوان > ووکامرس > پیکربندی > پرداخت ها بروید و گزینه پرداخت با زرین پال را بیابید و بر روی دکمه راه اندازی کلیک کنید
سپس اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد نمایید

1 پسندیده

سلام اونو انجام دادم بعد پرداختو میزمی خطای ۴۰۴ میده
زرین مال گفت اشکال از همین صفحه هست که من الان دنبال تنظیاتشم

اگر پس از پرداخت موفق این مشکل پیش می اید ممکن هست مشکل از طرف قالب شما باشد
با توجه به تصویری که ارسال کردید عبارت سفارش دریافت شد صحیح میباشد و مشکلی ندارد

1 پسندیده