ثبت نام ووکامرس

سلام وقت بخیر

در فرم ثبت نام ووکامرس وارد کردن نام و نام خانوادگی رو الزامی کردم و کاربر وقتی نام و نام خانوادگی را وارد میکنه بعد از عضویت نام و نام خانوادگی ذخیره نمیشه و داخل شناسنامش ثبت نمیشه.
باید بره از داخل اطلاعات کاربری این موارد رو خودش وارد کنه.

ممنون میشم راهنماییم کنید

باید فیلد هایی که ساختید با استفاده از کدphp به دیتابیس وصل نمایید و برای نمایش نیز مجدد اطلاعات را از دیتابیس دریافت نمایید
به نظر من بهتر است از افزونه های مرتبط با این موضوع استفاده نمایید

2 پسندیده

عذر خواهی میکنم ، امکان داره راهنمایی کنید بدون افزونه این مورد را تنظیم کنم.

خیلی خیلی ممنون

form-login.zip (2.3 کیلوبایت)

این فایل در تمپلیت قالبم استفاده کردم.

احتمال داره مشکل از این باشه؟

سلام
این کد را به فانکشن اضافه کنید
قسمت نام و نام خانوادگی در فرم ثبت نام و جزئیات حساب کاربری برطرف خواهد شد

add_action( 'woocommerce_register_form_start', 'sevenhost_register_form' );
function sevenhost_register_form() {

$first_name = ( ! empty( $_POST['first_name'] ) ) ? trim( $_POST['first_name'] ) : '';
    $last_name = ( ! empty( $_POST['last_name'] ) ) ? trim( $_POST['last_name'] ) : '';

?>
        <p>
            <label for="first_name"><?php _e( 'First Name', 'mydomain' ) ?><br />
                <input type="text" name="first_name" id="first_name" class="input" value="<?php echo esc_attr( wp_unslash( $first_name ) ); ?>" size="25" /></label>
        </p>

<p>
            <label for="last_name"><?php _e( 'Last Name', 'mydomain' ) ?><br />
                <input type="text" name="last_name" id="last_name" class="input" value="<?php echo esc_attr( wp_unslash( $last_name ) ); ?>" size="25" /></label>
        </p>

<?php
    }

add_filter( 'registration_errors', 'sevenhost_registration_errors', 10, 3 );
    function sevenhost_registration_errors( $errors, $sanitized_user_login, $user_email ) {

if ( empty( $_POST['first_name'] ) || ! empty( $_POST['first_name'] ) && trim( $_POST['first_name'] ) == '' ) {
            $errors->add( 'first_name_error', __( '<strong>ERROR</strong>: You must include a first name.', 'mydomain' ) );
        }
        if ( empty( $_POST['last_name'] ) || ! empty( $_POST['last_name'] ) && trim( $_POST['first_name'] ) == '' ) {
            $errors->add( 'last_name_error', __( '<strong>ERROR</strong>: You must include a first name.', 'mydomain' ) );
        }
        return $errors;
    }

add_action( 'user_register', 'sevenhost_user_register' );
    function sevenhost_user_register( $user_id ) {
        if ( ! empty( $_POST['first_name'] ) ) {
            update_user_meta( $user_id, 'first_name', trim( $_POST['first_name'] ) );
            update_user_meta( $user_id, 'last_name', trim( $_POST['last_name'] ) );
        }
    }
4 پسندیده

حالت مودال که برای فرم ثبت نام ایجاد کردم بهم نمیخوره؟
فقط فیلد هارو به دیتابیس متصل میکنه؟

1 پسندیده

به فرم ثبت نام دو تا فیلد برای نام و نام خانوادگی اضافه میکنه و فرقی نمیکنه فرمِت حالت پاپ اپ داشته باشه یا عادی باشه
مقادیر فرم ها رو دریافت میکنه میرزه داخل فیلد های جزئیات حساب کاربری

4 پسندیده

وقتی اضافه میکنم میگه یک خطای مهم در سایت شما رخ داده است.

1 پسندیده

دیباگ وردپرس را فعال کن و خطایی که میده رو بفرست

4 پسندیده
**Notice** : Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in  **/home2/railwor1/public_html/wp-content/themes/mytheme/functions.php**  on line  **3**

**Notice** : تابع register_sidebar به طور **نادرست**  فراخوانی شد. هیچ  `id`  در آرگومان‌های آرایه برای نوار کناری "نوارکناری 1" تنظیم نشده است. پیش‌فرض به "sidebar-1" شد.  `id`  را به‌صورت دستی به "sidebar-1" تنظیم نمایید تا این اخطار خاموش شود و محتوای فعلی نوار کناری حفظ شود. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، [اشکال زدایی در وردپرس](https://wordpress.org/support/article/debugging-in-wordpress/) را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.2.0 افزوده شده است.) in  **/home2/railwor1/public_html/wp-includes/functions.php**  on line  **4986**

و تو خط 3 فانکشن قالب این کد هست

define( 'DISALLOW_FILE_EDIT', true );
1 پسندیده

خب این یه نوتیس هست
این خط کدی که نوتیس داده میگه از قبل موجود هست
فکر کنم همین خط کد در فایل wp-config.php موجود هست که این پیغام را نمایش میده

3 پسندیده

خب الان باید چیکار کنم این مورد درست بشه؟

پاک کنید لاین سه فانکشن رو

3 پسندیده

سلام من کد رو اضافه کردم و بدون خطا اجرا شد اما متاسفانه دوباره فیلد های نام و نام خانوادگی ذخیره نشد.

ممنون میشم کمکم کنید.

حسین آقا سال نو مبارک

امکانش هست کمکم کنید بد کارم گیره ممنونم

سلام
سال نو شما نیز مبارک باشد
کدی که خدمتتون ارسال کردم مشکلی نداره
احیانا کدی یا تابعی قرار دادید که فیلد هایی که ذخیره میشه رو نمیخونه
پیش از ارسال کد , من کد ها رو بررسی میکنم که مشکلی نداشته باشند

2 پسندیده

سلام مجدد ، ممنونم

مشکل از این فایل نیست؟
form-login.zip (2.3 کیلوبایت)
یا از این فایل woocommerce-digital.zip (974 بایت)
نیست؟

ممنونم

حسین آقا
ممنون میشم کمکم کنید این مشکل رو برطرف کنم .
خداشاهده نتونستم درستش کنم خیلی تلاش کردم.

یک دنیا ممنونم

تلگرام دسترسی به پیشخوان ارسال کنید آنلاین شدم مشکل رو برطرف کنیم

4 پسندیده

حسین آقا سلام

طاعات قبول حق باشد.

ممنون میشم این موضوع رو راهنماییم کنید تا مشکل برطرف بشه، خیلی تلاش کردم اما متاسفانه نشد.