جایگزینی rank math با yoast و کاهش رتبه

سلام و درود بر دوستان عزیز
حدود 3 هفته تا یک ماهی هست که افزونه rank math رو با yoast جایگزین کردیم
متاسفانه کاهش رتبه سایت داشتیم و چندین لینک مهم سایت که 2 سال است رتبه یک هستیم، به لینک های 3 یا 4 یا 5 اومده
و در کل ورودی از گوگل حدودا 40 درصد کاهش پیدا کرده
افت شدیدی داشتیم
به نظر دوستان می تونه از rank math باشه؟

سلام وقت بخیر
امر سئو یک امر تخصصی هست و کوچکترین اشتباه باعث بوجود امدن آسیب های زیادی می شود
بله ممکن است به علت تغییر افزونه باشد.

ممنون از شما
بله من امروز دوباره بازگشتم به یواست
و نتیجه رو همین جا اعلام خواهم کرد

1 پسندیده

درد بر شما
قبل از اینکه افزونه یوست رو پاک کنید باید دیتابیسش رو منتل میکردید به رنک مث
و توجه داشته باشید تو این مدتی که فرمودین گوگل یه الگوریتمی رو هسته اصلیش اپدیت کرده به اسم فرشنس که بسیار روی خیلی از سایت ها تاثیر داشته اون رو هم در نظر داسته باشد.
موفق باشد .
ممنون میشم نتیجه رو هم اعلام بفرمایید.

ممنون از شما
اما کاملا اطلاعات و دیتا بیس رو از یواست انتقال دادم و روی چندین صفحه چک کردم
در حالت source page
ریدایرکت ها هم انتقال پیدا کردن و هیچ مشکلی از این بابت نبوده
و قطعا رنک مث مشکل داشته چون همون روز یه اپدیتی ارائه کرد که خیلی از باگ ها رو حل کرده بود و از اینجا دیگه مطمئن شدم که باید برگردم به یواست
و قطعا باز هم مشکلات است

اما در مورد آپدیت جدید گوگل، بله دقیقا همینطوره
ما هم یه سری مشکلات داشتیم روی سایت که مرتبط با افزونه نبوده
انشالا مشکلات رو حل میکنیم
و نتیجه رو در همین تاپیک اعلام خواهم کرد که یه تجربه مفیدی باشه واسه دیگر عزیزان

1 پسندیده

رنک مث باگ های ناشناخته زیاد داره .
من روی 2 سایت نصب کرده بودم . بعد از چند روز کلمات کلیدی و متاهای مطالب بصورت رندوم از مطالب مختلف سایت خودبخود پاک شده بودن ! این مورد جلوی چشم بود معلوم نیست پشت پرده چه تخریبی در کدها بوجود بیاره .
نسخه رایگان و پرو فرقی نداره و در هر دو مورد این اتفاق افتاد .
فعلا از همون یاست استفاده کنید . رنک مث خیلی مونده بشه بهش اعتماد کرد .

1 پسندیده

عرض سلام و ادب. من خودم با yoast seo خیلی راحتم و همینطور برای پیدا کردن کلمات کلیدیش از سایت #1 Google Keyword Planner Alternative , Keyword Suggestion Tool | Keyword Finder استفاده می کنم که واقعا به نظرم عالیه و رتبه سایت هایی که باهاشون کار می کنم خوب رشد می کنند.
در کل آره میتونه از این افت رتبه از rank math

با سلام وقت بخیر
بنده وقتی از yoast به rank math انتقال دادم هم افت شدیدی رو تجربه کردم بعد مدت 5 ماه تلاش مداوم
تونستم باز سایت به شرایط قبل برگردونم
به نظر خود بنده اشتباه بزرگی بود انتقال دادن به rank math چون مشکلاتی زیاد داره نسبت به yoast
تاوان اشتباه هم دادم . همین الان هم با rank math کار میکنم
چون دیگه نمی تونم انتقال بدم
ولی هیچی yoast نمیشه

منم پیشنهاد میکنم برگردین به یوئست چون هیچ چیزی رنک مث نداره که سوئیت بهتون نده . فقط رنگ و لعاب داره که بدرد مبتدی میخوره