جایگزین نشدن عکس جدید بجای قبلی

سلام.
یه عکسی به نام Particles.jpeg ارسال کردم تو مدیای وردپرس، بعد پاکش کردم کشو خالی کردم،
با فتوشاپ رنگشو تغییر دادم مجدد همونو اپلود کردم تو مدیای وردپرس.

ولی همون عکس قبلی رو نشون میده. کش هم خالی شده خو
دلیلش چی میتونه باشه؟

بله این مشکل شاید یه باگ باشه…!
اما راه حل بسیار ساده ای داره…عکس رو که تغییر میدید اسم ش رو هم تغییر بدید!
به همین راحتی جایگزین قبلی میشه :slight_smile:

1 پسندیده

سلام آیا در همون ادرس قبلی اپلود کردی.
در قسمت رسانه های وردپرس وقتی عکس اپلود میکنی با ماه و سال ارشیو میشه نه با اسم تنها
وقتی هم عکس اپلود میکنی کلی تمپلیت ساخته میشه ازش و اونها میمونه توی هاست (نمی دونم ایا پاک میشه یا نه )

احتمالا منظورتون تصاویر بند انگشتی هست که تو ابعاد مختلف و به صورت پیش فرض ساخته میشه؟
ببینید قانون کلی و اصولی ش اینه که شما با توجه به قالبی که داری خودت مشخص میکنی چند تا و در چه ابعادی ساخته بشه… اینجوری هم سایت بهینه میشه هم عکس های بلا استفاده تولید نمی‌شه!

شما عکس قبلی رو پاک میکنی و همون عکس که کمی تغییرات داشته رو با تغییر نام جزیی تو محصولات یا مقاله جایگزین می‌کنی!
تصاویر بند انگشتی هم مسلما تغییر میکنه

سلام من هم با همین مشکل روبرو هستم!
در راستای افزایش سرعت سایت، اقدام به تغییر تصاویر و بارگذاری تصاویر جدید کردیم ولی با مشکل کوچکی روبرو شدیم
اگر این تصاویر را حذف کنیم یک صفحه 404 خواهیم داشت
اگر تصویر جدید را با url تصاویر حذف شده بارگذاری کنیم، در هنگام نمایش تصویر، مجددا تصویر قبلی نمایش داده میشود!
در اصل این گونه به نظر میرسد که تصویر قبلی حذف نشده و تصویر جدید جایگزین نمیشود
مگر آن که url تصویر جدید متفاوت از url تصاویر قبلی باشد! که این هم باعث ایجاد تعداد بسیاری صفحه 404 خواهد شد
با توجه به اینکه سایت وردپرسی است، آیا راهی وجود دارد که این مورد اصلاح شود؟
آیا میشود راهنمایی در زمینه ی “خالی کردن کش هاست از مطالب و تصاویر پاک شده” برای من ارسال کنید؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر