حذف آدرس صورت حساب ووکامرس

افزونه گذاشتم حذف بشه باز میرم تو صفحه سفارش میبینم صورت حساب سره جاشه…
میرم توی function.php کد اضافه میکنم و سیو میکنم میبینم باز تغییر نمی کنه. هیچکی بلد نیست اینا چطوری حذف میشه

سلام

نیازی به تغییر کدهای پیشفرض ووکامرس و یا کد کاستم جهت حذف این مورد در صفحه ویرایش سفارش نیست.
به مسیر تصویر زیر برید و تنظیمات رو اعمال کنید.

این اقدام باعث میشه اطلاعات ورودی مشتری در صفحه پرداخت مربوط به قسمت حمل و نقل (Shipping) به صورت سیستمی در قسمت صورت حساب (Payment) هم کپی بشه.
دقت داشته باشید که قسمت صورت حساب در صفحه ویرایش سفارش، حاوی اطلاعاتی نظیر ایمیل، شماره تلفن، روش پرداخت و شماره تراکنش هست که حذف اونرو پیشنهاد نمیکنم.

تنظیمات فروشگاهه ندارم من اصلا … روی خانه دناویرا که میزارم صفحه فروشگاه میاد ولی تنظیماتی که شما گذاشتید را ندارم. چرا؟ قالبم قالب ووکامرس نیست چون ترجمه هست سایتم و فقط فایل نهایی را برای دانلود مشتری باید مبلغ کامل را پرداخت کنه بعد فایل را بتونه دانلود کند.

من ترجمه رو شخصی سازی کردم.

شما به مسیر ووکامرس برید.

کجاست گزینه ارسال در ووکامرس

مطابق این تصویر عمل کنید.

ووکامرس، پیکربندی، ارسال، گزینه های ارسال، مقصد ارسال

بخش ارسال نداره

احتمالا پلاگینی در این ارتباط نصب کردید، که حالت پیشفرض رو تغییر داده.

لیست پلاگین هاتون رو بررسی کنید و اگر همچین پلاگینی در ارتباط با ارسال هست، غیر فعال کنید.

همه رو غیر فعال کردم حتی درگاه بانکی و اینمادمو نیومد باز گزینه ارسال

ببینید گزینه ارسال در پیشفرض ووکامرس وجود داره‌.
اگر اونرو نمیبینید، حتما به خاطر افزونه های جانبی یا کدهای شخصی ‌در functions.php شماست.

کلیه موارد رو بررسی کنید و هر آنچه که تغییر دادید رو به حالت پیشفرض برگردونید.

اقای وزیری اصلا گزینه ارسال نداره در ووکامرس شما خودتون شاید افزونه دانلود کردید.

در این تصویر آخری که ارسال کردید وارد قسمت حمل و نقل شوید.
تصاویر قبلیتون گزینه حمل و نقل (ارسال) نداشت.

اون برای اینترنت بود من نفهمیدم مشکل چیه… یکبار دیگه ووکامرس را دنلود میکنم اگر نشد میرم سراغ edd وکامرس یعنی فکر نکرده یه حذف گزینه بزاره + به فکر خدمات و موسسه ترجمه باشه :((