حذف برخی صفحات از نتایج گوگل

سلام
دوستان چند روزی هست یک باگ تو گوگل به وجود اومده و برخی از صفحات سایتها از نتایج گوگل حذف شدند ، این مورد توسط مدیران گوگل تایید شده :

و گفتند با یک آپدیت برطرف میکنیم ، 2 روز پیش مدیران گوگل باز اعلام کردن که آپدیت رو انجام دادن و مشکل برطرف شده ، اما همچنان وبمسترها میگن برخی از صفحات هنوز برنگشتن به نتایج.

این توضیحات رو دادم تا بگم دوستانی که متوجه حذف شدن برخی صفحاتشون از گوگل شدن و یا ورودی سایتشون طی ده روز گذشته کم شده صفحات حذف شده رو پیدا کنند و از کنسول جدید گوگل و از بخش Inspect URL دوباره اون صفحه رو به گوگل معرفی کنن برای ایندکس شدن

موفق باشید

8 پسندیده

دستتون درد نکنه یه لحظه شوکه شدم فکر کردم یا صفحات سایتم پنالتی شده یا دامین رو کلا اسپن کردن.
خدا خیرت بده :heart_eyes:

2 پسندیده

میثم جان ارادت
این مطلب برای سال گذشته هست ، اما اگه جدیدا مشکلی برای رتبه بندی و حذف صفحات در گوگل داری ، باز مستر گوگل خراب کاری کرده ، البته این برای شهریور ماه هست که زد ترکوند کل نتایج و صفحات سایت رو . که البته میگه اصلاح شده ولی فعلا ترکشاش داره تو رتبه بندی ها ، دیر ایندکس شدن ها و … دیده میشه.

اگه مطمین هستید از این خراب کاری گوگل به مشکل خوردید ، هیچ کاری نکنید که نتیجه برعکس بگیرید. به همون روال گدشته ادامه بدید تا مستر گوگل بتونه خراب کاریشو جمع و جور کنه.

ارادت

5 پسندیده

سلام محمد جان خوبی؟ ارادتمندم
بله متوجه شدم نمیدونم این گوگل چه مرگشه هعی آپدیت میده وقتی یه چیزی خوب کار می‌کنه دیگه چرا هعی دستکاری.
بازم ممنونم

4 پسندیده

عزیزی میثم جان

یه آپدیت بزرگ در پیش داره ، تو یکسال گذشته ۲ بار این مورد رو اومد تست کنه که هر ۲بارش شکست خورد.

ولی این آپدیت بزرگ رو اگه روزی بتونه پیاده کنه ، نتایج گوگل به شکل باور نکردنی عوض میشه ( مخصوصا نتایج کشورهایی مثل ما که کلا با اسپم رتبه های بالارو میگیریم )

تو این الگوریتم دیگه خبری از اینکه طولانی مدت در رتبه خودت تو همون کلمه کلیدی بمونی نیست ، جزییات زیادی داره این آپدیت ، اما بطور خلاصش میشه اینکه بطور وحشتناکی نتایج گوگل منفجر میشه.( از همین الان میگم انقلاب نتایج شکل میگیره ) خیلیها زخمی میشن و برای خیلیها راه جدید باز میشه تو کسب و کار اینترنتی.

البته با این خرابکاری ها نشون داد که فعلا یکی دو سالی امکان پیاده سازی این الگوریتم بطور کامل براش وجود نداره.

ارادت

3 پسندیده

سلام محمد جان
ممنونم از اینکه این اطلاعات رو باهام درمیون گذاشتی.
منم یه چیزایی خونده بودم که می‌گفت گوگل تمرکزشو گذاشته برای محتواهای سایت ها و قراره بک لینک های دستی روهم کم کم بی اثرش کنه.

3 پسندیده