حل مشکل خالی بودن تصویر اپلود شده در وردپرس

سلام
image

همونطور که می بینید تصویر اپلود شده ولی تصویر خالیه و لود نمیشه.

1. لینک تصویر رو گذاشتم بینید سیاه نشون میده، ولی اگه سایز صفحه رو تغییر بدین تصویر به نمایش درمیاد:
    https://daneshjoosho.com/wp-content/uploads/2020/08/Advertising-for-us-1.png

2. تصویر در حالت ویرایش نشون داده میشه.

3. نام تصویر رو هم تغییر دادم باز چیزی نشد.

4. در فولدر uploads فایلش موجود هست.

5. مثلا این درست اپلود شده نمایش میده ولی اون یکیو نه:!

6. افزونه جدیدی نصب نشده، فقط lightspeed cache که اونم که غیرفعال میکنم اپلود میکنم بازم همینجوره.

1 پسندیده

placeholder
هی خودش داره placeholder میسازه:|

در حال طراحی یکی از صفحات توسط المنتور هستم.

کسی نمیدونس دلیل به نمایش در نیومدن تصویر چیه؟
ممکنه بخاطر کش یا smush باشه؟ چ باید کرد

سلام
دوست من ، ببین هم اسماش پرو این امکان رو داره و میتونه این تداخل رو ایجاد کنه ، هم افزونه های کشی مث لایت اسپید در نسخه های جدید یا اتو اپتیمایزر نیز به همین ترتیب ، شما برای تست میتونید دونه دونه این افزونه هارو اول تست کنید و اگر برای اون ها بود بخش های مربوط رو بردارید ، وقتی افزونه ای رو غیر فعال کنید ممکنه این تنظیمات به حالت اولیه برنگردن چرا ؟ چون کش سرور هست هنوز ، کد های داخل htaccess که افزونه ایجاد کرده هنوز هست ! خوب حالا باید افزونه رو موقت پاک کنید تا از تست نتیجه بگیرید!

خب تنظیمات زیادی داره، اینکه دقیق رو کدوم بخش باید کار شه

خوب شما اول تست رو بگیرید ببینید با نبود این افزونه ها این مشکل حل میشه ؟ همونطور ک گفتم اولین قدم ما برای رفع این مسئله تست هست ، بعد از اون که مشخص شد کدوم افزونه باعث و بانی این مشکل هست میریم سراغش ، ی وقتایی ممکنه ی افزونه کاملا بی ربط به مسئله یاعث این اختلال بشن پس تست تمام افزونه ها نیاز حل مشکل هست.

2 پسندیده

با گوگل کروم از تو Inspect نگاه کنید ببینید خطایی وجود داره؟

چند وقت پیش یه همچنین مشکل مشابه ای رو با AdBlock داشتم. چون اسم فایل عکس کلمه تبلیغاتی داشت، توسط این افزونه مسدود شده بود.

3 پسندیده