حل مشکل خطای ۴۰۴ صفحات دسته بندی

سلام وقت همگی بخیر کسی می دونه چرا موقعی که بر روی صفحات محصولات در هر دسته بندی کلیک می کنم خطای 404 میزنه لطفاً راهنمایی کنید
ممنونم

سلام
همیشه وقتی این مشکل پیش میاد اولین کاری ک نیاز هست بکنید وارد تنظیمات -> پیوند یکتا بشید و اونجا بدون دست زدن به چیزی گزینه بروزرسانی رو بزنید ، این اتفاق خیلی وقتا بعد از تغییر هاست ، بروزرسانی افزونی ها یا بروزرسانی وردپرس ممکنه بیفته ، احتمال خیلی زیاد این مشکل حل خواهد شد.

1 پسندیده

انجام دادم مشکل حل نشد حتی فایل htaccess هم نگاه کردم با اون هم تغییر نکرد

یکی از دسته بندی ها هم تا صفحه 3 رو میاره بقیه رو نمیاره

سلام اگه امکانش از صفحه پیوندهای یکتای وردپرس (در بخش تنظیمات) یه عکس کامل بده،
و ادرس سایت و دسته بندی مذکور رو هم لطف کن.

سلام وقت بخیر من هر روشی رو طبق توان خودم امتحان کردم افزونه ها رو هم غیر فعال کردم بازم این خطا فقط در دسته بندی ادبیات تحقیق 3ه صفحه باز میشه بقیه دسته بندی ها و صفحات متاسفانه این پیام دارد عکس ها پیوست می کنم

1 پسندیده

سلام وقت بخیر آدرس سایت chilpa.ir

سلام وقت بخیر عکس ها رو نگاه کردین

سلام.
شما چندتا کار انجام بده

1. از سایتت بکاپ بگیره توی لوکال هاست یا یه سایت دیگه تست کن ببین همینطوره.
  2. به تنظیمات وردپرس برید بخش خواندن اونجا چک کنید که اون 2تاعدد روی 6 قرار گرفته باشن! سیو کنید و مجدد تست کنید.
  3. اگه نشد باز، کد زیر روی توی پوشه قالب در فایل function.php قرار بدین و مجدد تست کنید:
function my_pagination_rewrite() {
    $categories = '(' . implode('|', array_map(function($category){return $category->slug;}, get_categories())) . ')';
    add_rewrite_rule($categories . '/page/?([0-9]{1,})/?
```, 'index.php?category_name=$matches[1]&paged=$matches[2]', 'top');
}
add_action('init', 'my_pagination_rewrite');

این کارها رو هم کردم درست نشد اون کد رو هم گذاشتم تو فانکشن کلا با اون فقط یه صفحه کد از سایت رو نشون میده

سلام
تو همین قسمت رو دسته بندی که مشکل داره ویرایش رو بزنید ، بعد بدون هیچ تغییری ذخیره کنید ببیند مشکل حل میشه

افزونه راکت رو هم بطور کامل غیر فعال کنید

1 پسندیده

این کار رو هم کردم بازم این مشکل رو داره مورد عجیب اینکه از همون اول دسته بندی ادبیات تحقیق فقط تا صفحه 3 خوبه بقیه اش مشکل داره و دسته بندی های دیگه کلا مشکل داره

سلام وقت بخیر راهکار دیگه ای ندارید ؟