حل مشکل عدم اتصال به Google Analytics در هاست ایران

سلام من یک هاست ایرانی از سون هاست دارم و میخوام به google analytics وصل بشم اما هرکاری میکنم متصل نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام وقت بیخر
بنده هم سایتم روی سرور ایران از سون هاست هم هست ولی به گوگل آنالیتیکس وصل شده و درست آمار ها را نشون میده!
آیا منظور شما افزونه گوگل آنالیتیکس هست و یا خوده سایت ؟

2 پسندیده

سلام بعد از اینکه سایت رو داخل گوگل آنالیتیکس ادد کردید ، این کد رو داخل فوتر بزارید و شناسه گوگل آنالیتیکس خودتون رو توش وارد کنید

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-000000000-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());

gtag('config', 'UA-000000000-1');
</script>
3 پسندیده

سلام ممنون از پاسخگوییتون من تمام اینکارو انجام دادم اما متاسفانه تو این صفحه میمونه و جلو نمیره

عکس

دوست من روشی که گفتم اصن نیاز به این افزونه نیست این افزونه معمولا مشکل داره اون کد رو بزاری از داشبورد خود گوگل آنالیتیکس میتونی اوکی کنی ، در ضمن وقتی آی پی ایران هستید فکر کنم این افزونه نصب نمیشه مراحلش

2 پسندیده

جناب این افزونه روی هاست های ایران نصب نمیشه و حتی هم روی هاست های خارج هم که بنده نصب کرده بودم فقط برخی از بخش هاشون باز میشد و برای اینکه به دیگر بخش های آماری دسترسی داشته باشم حتما باید آی پی خودما تغیر میدادم باید از وی پی ان استفاده میکردم در کل پیشنهاد میکنم که از خوده ابزار آنلاین { وب سایت } گوگل آنالیتیکس استفاده بفرماید! چونکه هم راحتر و هم سریع تر هاست و اینکه سرعت سایت را هم افزونه کاهش میده!

2 پسندیده

ممنون از راهنمایی خوبتون

1 پسندیده

در هاست ایران به خاطر تحریم از تو داشبورد وردپرس با هیچ افزونه ای نمیتونی آمار گوگل آنالیتیکس یا سرچ کنسول رو نگاه کنی.
اما میتونی به این سرویس ها وصل بشی و از سایتهای اصلیشون آمار رو بررسی کنی.

1 پسندیده

بهترین کار اینه که از هاست خارج استفاده بشه تا بدون هیج محدودیتی بشه کار کرد.