حل مشکل یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است

برای اینکه دلیل این مشکل را متوجه شوید باید ارورلاگ ها را بررسی کنید

بیشتر راهنمایی میکنید لطفا من خیلی درگیر شدم چند روزه با همین ارور

شما باید فایل error log موجود در فولدر های public_html و wp-admin را چک کنید و اگر اروری از سمت افزونه مشاهده کردید ان افزونه را از طریق فایل منیجر سی پنل حذف کنید

من هنوز نتونستم ورد پرس رو نصب کنم که این ارور میاد هنوز افزونه ای نصب نکردم

شما اگر وردپرس را نصب نکرده باشید که این ارورها را نمایش نمیدهد
یا نیم سرورهای دامنه شما جای دیگه تنظیم شده است و یا اینکه برای شما کش لود میشود

سلام
سعی دارم وردپرس رو در لوکال هاست با زمپ نصب کنم. اما “راه اندازی” رو که میزنم خطای “یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است” رو میده. اطلاعات رو درست وارد کردم، اما نمیدونم مشکل از کجاست.
میتونه مشکل از ویندوز باشه؟ الآن از ویندوز 7 استفاده میکنم.
تو ویندوز 10 همچین مشکلی نداشتم.

سلام وقت بخیر
یکی از افزونه های شما مشکل دارد یا اینکه قالب مشکلی دارد و امکان اجرا روی لوکال فراهم نیست برای قالب یا افزونه
باید بررسی کنید تا علت را پیدا کنید معمولا خطای افزونه می باشد برخی از افزونه ها نیاز به سورس گاردین و ioncube دارند که در لوکال این موارد فعال نمی باشد

دارم از پایه نصب میکنم. هنوز قالب یا افزونه ای اضافه نکردم. فقط فایلهای وردپرس هست با قالب های خود وردپرس و افزونه ای که داخل فایل فشرده وردپرس هست.
نسخه وردپرس: wordpress-5.8.2-fa_IR

به پشتیبانی هاست تیکت ارسال کنید تا بررسی نمایند

اگر قالب یا افزونه ENCRYPT شده باشد نمی توانید در لوکال اجرا کنید

با سلام
ممنون از جوابتون
ببینید من میخوام وردپرس رو روی لوکال هاست xampp نصب کنم و زمانی که دارم مراحل نصب رو جلو میبرم بعد از وارد کردن اطلاعات پایگاه داده در قسمتِ بعدِ ویزارد این ارور میاد و عملا نمیتونم دیگه کاری کنم و نصب رو جلو ببرم

1 پسندیده

منم دقیقا مشکل شمارو دارم

من مشکلم رو با نصب نسخه ‌ی دیگه ای از xampp برطرف کردم شما هم امتحان کنید

2 پسندیده