خطای افزونه امنیتی ithemes

سلام و خسته نباشید

چند روز هست موقع ورود به پیشخوان افزونه آیتمز ارور “پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است.”
میاد. باید چه کار کرد؟ هیچ جای دیگه این ارور رو ندیدم. افزونه هر روز گزارش رخداد هارو می فرسته به ایمیل.

پیام کنسول مرورگر:

Failed to load resource: the server responded with a status of 403 (Forbidden)

GET https://daneshdl.ir/wp-admin/admin.php?page=itsec&module=security-check 403 (Forbidden)

با اکانت ادمین اصلی سایت وارد می شم.
قبلا درست بود و سطح دسترسی رو هم تغییر ندادم.

سلام و درود

این خطا می تونه به خاطر وب سرور شما باید ظاهرا یک سری از مواد رو بلاک می کنه و امکان دسترسیشو محدود به نظر نمی یاد صرفا از افزونه باشه. اینو به هاستینگ اعلام کنید تا اگر از سمت وب سرور هست بررسی و براتون این رول رو باز یا برطرفش کنند

2 پسندیده

به هاستینگ اطلاع دادم.

پاسخشون:

( دوستانی که گفتن مشکل از وب سرور میتونه باشه دلیلشون این بوده که شما گفتین خطای 403 داده و اونا نمیدونستن که خودتون ادرس مدیریت رو عوض کردین .
بنظر من یکبار کامل حذفش کنید و دوباره نصبش کنید احتمالا مشکل حل بشه .
چون ما تو انتقال سرور هیچ تغییری ندادیم.)

خودمم احتمال زیاد می دم به خاطر تنظیمات خودم هست. چطور آیتمز رو کامل پاک کنم تا دوباره از نو نصب کنم.
الان حذف میشه و دباره نصب میشه با همون تنظیمات قبلی میاد بالا ولی لازمه کامل حذف بشه.

ابتدا افزونه رو از بخش افزونه ها حذف کنید و سپس در phpmyadmin وارد بشید و تیبل های افزونه رو حذف کنید. نیاز داره کمی با تیبل های این افزونه هم اشنا باشید تا بدونید نام تیبلش چیه و بعد حذفشون کنید

2 پسندیده

افزونه رو پاک کردم
سپس از phpmyadmin تمام دیبیل مربوط به افزونه های حذف شده رو حذف کردم.
و دوباره نصب کردم. اما مشکل برطرف نشده.
این نشون میده مشکل از سرور است؟

اگر همچنان مشکل باقیست به هاستینگ جهت بررسی اعلام کنید چون این مورد تا جایی که اطلاع دارم از سمت سرور هست

2 پسندیده

سلام و درود.

هاستینگ می گه از طرف سرور نیست | افزونه هم پاک شد دیتابیسش هم حذف شد و دوباره نصب شد. اما باز هم درست نشد.
آخرین باری که تغییراتی دادم تغییرات زیادی بود احتمال زیاد می دم از تنظیمات خودم باشه مشکل، تو سرور هم میگن هیچی تغییر نکرده ولی دیتابیس آیتمز رو هم پاک کردم باز هم مشکل رفع نشد.

سلام و درود

این خطای 403 که به شما می ده می تونه به خاطر محدودیت هاستینگ یا منابع شما باشه. این مسئله اصلا مرتبط با افزونه و وردپرس نیست. اگر منابع هاستتون کمه ارتقا بدید.

بهتر بود از هاستینگی استفاده کنید که این محدودیت را نداشته باشه و بهتون راهنمایی و کمک بهتری بده.

متاسفانه بعضا این مشکلات رو می بینن و توپ را در میدان مشتری می ندازن.

1 پسندیده

سرور مجازی آلمان 2 هسته 2300 مگاهرتز و رم 4 هست با 40 گیگ حجم | اگر از منابع می بود هاستینگ می فهمید و حتما می گفت ارتقا بده.| نه افزونه ای زیاد شده و نه کم با همین شکل باز می شد صفحه ولی از بعد از آخرین تغییرات تو آیتمز این خطا میاد. شاید آخرین بار اشتباهی نقش ادمین رو مسدود کردم یا گزینه نظارت بر فعالیت فعال کردم. | یادم هست شبکه حفاظتی بروت فورس و حفاظت از بروت فورس محلی رو غیر فعال کردم آخرین بار

ولی دیتابیس پاک بشه این ها هم باید پاک بشن. احتمال داره اشتباه پاک کرده باشم؟ من با یک افزونه تیبیل های افزونه های حذف شده رو پیدا کردم و از phpmyadmin حذفشون کردم.

الان آیتمز کارش رو داره می کنه و ایمیل گزارشات می فرسته هر روز فقط این صفحه اجازه دسترسی نداره.
وردفنس هم از اول کنار آیتمز بوده و هنوز کار می کنه(تداخل از وردفنس هم نیست)
روی یک وردپرس دیگه هم روی همون سرور تست کردم درست بود آیتمز