خطای مربوط به افزونه ایمیل و افزونه بررسی لینک های شکسته درسرچ کنسول

سلام من تو گوگل سرچ کنسول سایتم نزدیک 80 تا خطا گرفتم که تقریبا همگی از این این دو افزونه زیر بوده به نظرتون راه حلش چیه؟
افزونه ارسال ایمیل به مدیر سایت ( SMTP )
افزونه بررسی لینک های شکسته (Broken Link Checker)

9

سلام
قاعدتا نباید توی کنسول افزونه ها ایندکس بشن ، اگر افزونه سئو ندارین افزونه سئو نصب کنید و این بخش ها را disable کنید یا اگر نصب دارید تنظیمات را مجدد بررسی کنید و بخش ایندکس به غیر از لینک های مربوط به نوشته ها و محصولات و سایت مپ و دسته بندی ها بقیه را غیرفعال کنید

4 پسندیده

محتوای دایرکتوری افزونه ها نباید ایندکس بشن.

یه فایل robots.txt بسازید و محتوای زیر رو درون اون ذخیره کنید:

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-content/plugins/

موتور های جستجو برای اینکه بدونن چیو باید ایندکس کنن و چیو نه اول از این فایل بازدید می کنن. کد بالا به موتور های جستجو میگه که این مسیر ها ر. نادیده بگیرن. از طریق همین روش می تونید هر پوشه ای که قصد ندارید ایندکس کنید رو exclude کنید.

مثلا برای سون هاست یا سون لرن رو ببینید تا ایده بهتری بگیرید.

5 پسندیده

سپاس از هر دو عزیز که پاسخ دادین

3 پسندیده

سلام وقت شما بخیر
آیا گوگل نیاز به دسترسی به فایل های js , css موجود در دایرکتوری پلاگین ها نداره؟؟؟
چون من چند صفحه 403 در گوگل ایندکس کرده که مربوط به پوشه قالب می باشد!

ادرس سایت خودتونم چک کردم و دسترسی به پلاگین و تم رو نبسته بودید.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام عرفان جان

خیر به هیچ وجه گوگل فقط سایت مپ و بخش های محتوایی شمارو نیاز داره و پوشه پلاگین ها دسترسی نیاز نداره عموما توی فایل روبوت محدود میکنیمش یا پرمیژن رو بعضی ها میگیرن

اصلا چیز مهمی نیست ک بپیم نیاز ضروری هستا ، دوست داشتید میبندید حالا هرکی هر طور مایله اما چیزی از شما کم و زیاد نخواهد کرد میتونید توی فایل روبوت با دستور Disallow: مسیر پلاگین رو ببندید برای دسترسی ها

4 پسندیده