خطای ۴۰۰ در گوگل وبمستر admin-ajax.php

سلام تا حالا این ارورو ندیده بودم

این ارور از چی هستش؟:confused:

آیا پوسته شما یه سری موارد رو بصورت اتوماتیک انجام میده؟ مثل یه ربات یا یه ابزاری که یه سری کارا رو با کلیک کردن براتون انجام بده.

این خطا از برنامه نویسی قالبتون هست. می تونه از functions.php قالب باشه.
یه جستجوی ساده کلی اطلاعات در اختیارتون میزاره از گوکل.

Error 400 admin-ajax.php

1 پسندیده

سلام این برای سیو سایتم ضرر داره?ربات هست ولی پست اماده انتشار میکنه

در فایل ربوتس ایندکس کردن صفحاتی که آدرس خاصی دارن رو مسدود کنید. ربات گوگل معمولا با این حرکت دیگه ایندکس نمیکنه که به ارور برسه آخرش.

1 پسندیده

در ادامه با فرمایش مهندس شیرازی، کد زیر رو به robots.txt وب سایتتون اضافه کنین.

Disallow: /wp-admin/admin-ajax.php

یا کلا پوشه wp-admin رو اجازه ایندکس کردن ندین. گوگل نیازی به ایندکس کردن محتوای داخل این پوشه نداره:

Disallow: /wp-admin/

نکته: اگر فایل robots.txt وجود نداره، یکی بسازید.

منظور از پست آماده چیه؟ چه نوع پستی ایجاد می کنه؟

1 پسندیده

سلام همه کارای یک پست با سیو انجام میده فقط شما لینک دانلود اضافه میکنید دقت کردید سایتای فیلم روزانه ۳۰تا ۵۰ پست میزارن با همین برنامه …

تو گوگل وب مسترم تو قسمت ربات
Disallow: /wp-admin/ کپی کنم کافیه؟

مشکلی نیست پس. اصلا گوگل نیازی به ایندکس کردن محتوای این ابزار نداره.

خیر، طبق روشی که بهتون ارایه شده انجام بدین.

1 پسندیده

سلام روشی بهم نگفتید که فقط گفتید اضافه کن اموزشی هست ببینم بتونم به رباتم اضافه کنم؟

چی رو به رباتتون اضافه کنین؟ این مشکلی ربطی به ربات شما نداره.

اینجا دقیقا توضیح دادم که چیکار کنین.

سلام یعنی بیایم کد بالا تو گوگل وب مستر قسمت robots.txt اضافه کنم؟بازم امروز ارور داد

نه عزیز، شما میگید تو گوگل وب مستر، من کجا گفتم گوگل وب مستر؟ :sweat_smile:

یه فایل به اسم robots.txt درست کنین (توی کامپیوتر) بعد کد بالا که دادم رو بزارید تو این فایل و فایل رو ذخیره کنین. حالا وارد هاست بشین از طریق File Manager فایلی که ساختید رو داخل پوشه public_html آپلود کنین.

مثلا اگر دامنه شما example.com هست، فایل robots.txt آدرسش میشه example.com/robots.txt

به این شکل Crawler های گوگل از دستوراتی که درون این فایل هست اطاعت می کنه و اون دایرکتوری ها رو ایندکس نمی کنه. همونطور که گفتم، اگر هم کاری نکنین هیچ مشکلی براتون ایجاد نمیشه.

موفق باشید

1 پسندیده