خطای 404 پس از اتمام بسته نصبی داپلیکیتور در ساب دامنه

سلام و وقت بخیر
من طبق آموزش لینک زیر کلیه مراحل رو انجام دادم و نصب با موفقیت به اتمام رسید ولی در صفحه (http://vandacomgroup.ir/en/wp-login.php) ارور ۴۰۴ دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام و درود :: به انجمن سون هاست خوش امدین

به درستی مراحل نصب را انجام ندادین. ابتدا باید بسته نصبی را از این قسمت

http://vandacomgroup.ir/en/dup-installer/main.installer.php

انجام دهید و تمامی مراحل را طی کنید بعد از آن سایت نصب شده و می توانید وارد مدیریت سایت شوید

1 پسندیده

بنده مراحل نصب رو به درستی تا پایان انجام دادم و نصب با موفقیت انجام شده است ولی باز ارور 404 دارم
ممنون

درود
عزیز شما ارور داری توی بسته نصبیت
http://vandacomgroup.ir/en/installer.php
الان توی این زمان به پشتیبانی تیکت بزنید و ازشون بخواید openbase dir رو غیرفعال کنن

2 پسندیده

سلام وقت بخیر
من هم همین مشکل رو دارم و به پشتیبانی تیکت زدم و اونا چنین پاسخی به من دادن

با سلام و احترام

با توجه به هشدار اعلامی در خود صفحه نصب به نظر این بسته نصبی کامل نیست یا برای نصب نیاز به طی مراحل خاصی دارد و بهتر است آموزش نصب آن را از طریق ارائه دهنده بسته نصبی پیگیری فرمایید.

همچنین توجه بفرمایید که تابع
open_Basedir
به صورت پیش فرض بر روی سرویس هاست شما فعال است و به دلایل امنیتی امکان غیر فعال نمودن آن وجود ندارد.

دقت داشته باشید که بر روی سرویس های اشتراکی هر برنامه امکان دسترسی به شاخه موجود و شاخه های زیر مجموعه را دارد و اجازه دسترسی به شاخه های بالاتر را نخواهد داشت.

لازم به ذکر است که پیام مربوط به
open_Basedir
معمولا به عنوان هشدار نمایش داده می شود و مشکلی در روند نصب برنامه و یا افزونه ایجاد نخواهد کرد.

لطفا بررسی فرموده و ما را از نتیجه مطلع سازید.

حالا باید چیکار کنم ؟

من حتی ارور ها رو براشون ارسال کردم که اونا چنین پاسخی دادن

آرشیو استخراج شد
مسیر استقرار: /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/shop

نصب کننده تشخیص داده است که فایل آرشیو در مسیر استقرار بالا استخراج شده است. برای ادامه یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید:
با [فعال کردن استخراج دستی بایگانی] از فرآیند استخراج رد شوید
این پیام را نادیده بگیرید و برای استخراج مجدد فایل بایگانی، مراحل نصب را ادامه دهید.
توجه: این آزمایش به دنبال فایلی با نام dup-wp-config-arc__[HASH].txt در فهرست dup-installer می‌گردد. اگر فایل وجود داشته باشد، این اعلان نشان داده می شود. فایل dup-wp-config-arc__[HASH].txt با هر بایگانی ایجاد می شود و پس از اتمام نصب حذف می شود. برای جزئیات بیشتر در مورد این فرآیند به پرسش‌های متداول استخراج دستی مراجعه کنید .

فقط پایگاه داده
مسیر استقرار: /home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/shop

نصب کننده تشخیص داده است که یک سایت وردپرس در مسیر استقرار بالا وجود ندارد. این نصب کننده در حال حاضر در حالت “فقط پایگاه داده” است زیرا بایگانی به این ترتیب ایجاد شده است. اگر فایل‌های اصلی سایت وردپرس در مسیر بالا وجود نداشته باشند، برای اینکه یک سایت وردپرسی به درستی کار کند، باید در آنجا قرار داده شوند. برای ادامه یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید:
این نصب کننده و بایگانی را در مسیری قرار دهید که فایل های اصلی وردپرس از قبل وجود دارد تا این پیام پنهان شود.
یک بسته جدید ایجاد کنید که هم شامل پایگاه داده و هم فایل های اصلی وردپرس باشد.
این پیام را نادیده بگیرید و فقط پایگاه داده را نصب کنید (فقط برای کاربران پیشرفته).
توجه: این تست به سادگی به دنبال دایرکتوری های wp-admin، wp-includes، wp-content و فایل wp-config.php می گردد. اگر آنها در مسیر استقرار بالا یافت نشدند، این اخطار نشان داده می شود.

باز کردن BaseDir: فعال شد

اگر open_basedir فعال باشد و مشکلی برای نصب صحیح سایت خود دارید. لطفا با میزبان خود کار کنید و این مراحل را برای جلوگیری از مشکلات دنبال کنید:
تنظیمات open_basedir را در فایل php.ini غیرفعال کنید
اگر هاست غیرفعال نمی شود، مسیر زیر را به تنظیمات open_basedir در php.ini
“/home/ronessan/domains/ronessans.ir/public_html/shop/dup-installer/views” اضافه کنید.
تنظیمات را ذخیره کنید و وب سرور را مجددا راه اندازی کنید
توجه: اگر گزینه #2 را انتخاب کنید و open_basedir فعال باشد، این هشدار همچنان نشان داده خواهد شد، اما باید به نصب کننده اجازه دهد تا به درستی اجرا شود. لطفاً با ارائه دهنده هاست یا سرپرست سرور خود کار کنید تا این را به درستی تنظیم کنید.