خطا موقع باز شدن سایت (اینترنت خود را متصل کنید.)

سلام وقت بخیر و خسته نباشید
بنده تقریبا چند ماه هستش سایتم انتقال دادم به هاست وردپرس
تو این چند وقت بعضی مواقع میخوام سایت باز کنم با این خطا روبه رو میشیم
اینترنت خود را متصل کنید.

وقتی این پیام داده چندین بار با گوشی و سیستم های مختلف با اینترنت ها ایرانسل - همراه اول - رایتل - مخابرات - شاتل و … تست کردم باز همین خطا بوده
در اصل پشتیبان عزیز هاست میگن مشکل از اینترنت هستش در حالی که بنده با انواع اینترنت و سیستم بررسی کردم
دوستان در این باره اطلاعات ندارن؟

@arta

با سلام
این پیغام مربوط به زمانی است که شارژ اینترنت شما تمام شده است و از از ISP برای شما ارسال می شود.
البته گاهی این صفحه در مرورگر شما کش می شود و بر طبق تعریفی که در مرورگر شده به شما نمایش داده می شود

و اما راهکار:

• ابتدا از شارژ اینترنت خود اطمینان حاصل کنید.
  • کش و کوکی های مرورگرتان را پاک کنید.
  • اگر آی پی استاتیک ندارید خاموش کردن مودم به مدت 5 دقیقه جهت تغییر آی پی می تواند موثر باشد
  • دستور زیر را نیز در cmd در حالت Run As Administrator وارد کنید.
ipconfig /flushdns
  • دی ان اس های گوگل را در کارت شبکه خود ست کنید.

Screenshot_2

آرش عزیز ممنون بابت پاسخگویی
ولی دوست من وقتی بنده چندین بار با این مشکل رو به رو شدم با چندین گوشی مختلف - سیستم های مختلف با اینترنت های مختلف بررسی کردم
تو همه شون میزنه اینترنت قطع
یعنی اینترنت همه شون تموم شده بوده؟؟
یعنی همه گوشی و سیستم ها کش داشته؟
تنها یه اینترنت تست نکردم
با گوشی ها سامسونگ و شیائومی- اپل
با لپ تاب - با سیستم شرکتی و …
با اینترنت های همراه اول - ایرانسل - رایتل - مخابرات - اینترنت شرکت که مستقیم ار زیر ساخت گرفتیم
تو همه اینا سایت قطع بوده دسترسی بهش نداشتیم بین 1 الی 4 دقیقه طول میکشه بعد سایت باز میشه
من به غیر این سایتم دوتا سایت دیگه هم دارم که رو هاست وردپرس سون هاست هستش ولی تو اونا با همچنین مشکلی رو به رو نیستیم کاملا راضیم

مواردی که خدمتتون عرض به عنوان راههکار ارایه شده است ، احتمالا در مورد شما دست غیب در کار است که در همه تست ها ناموفق بودید.
بهتر است از یک کارشناس در این زمینه کمک بگیرید چون این موارد نیازمند بررسی فیزیکی دارد.

ممنون بابت راهنمایی
این اتفاق یکبار نیفتاده که بگم اره
چندین بار این اتفاق افتاده بنده هر بار با اینترنت و گوشی ها مختلف تست کردم
بعد 1 الی 4 دقیقه خود به خود سایت باز میشه
اصلا هم ربطی به اینترنت نداشته چون تو همان مرورگر با همان اینترنت سایت باز شده
قبلا هم تیکت دادم به نتیجه نرسیدم
در کل تشکر میکنم بابت اینکه وقت گذاشتین و توضیح دادین
اینبار هم به همین صورت

1 پسندیده

یک مورد دیگر هم فریمور دستگاههای ارتباطی می باشد ، گاهی بروز نبودن این آپدیت ها مشکلات عجیب و غریب ایجاد می کند. در هر صورت تجربه ای که در این زمینه داشتم رو در اختیارتون گذاشتم سایر دوستان هم اگر در اینباره تجربه دارند حتما در این تاپیک با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

سلام.
شب و روزتون بخیر.
لطفا وقتی این اتفاق می افته سریعا به سیپنل مراجعه کنید و منابعتون رو برسی کنید و اینحا اطلاع بدید یا درصورت توان اسکرین شات ، گزارش و ارور لاگ هارا هم در اختیارم بگذارید تا بتونم عمیق تر مشکل رو برسی کنم.
cms مورد استفادتون هم بفرمایید.

سلام وقت بخیر
ممنون بابت پاسخگویی ایمان عزیز
سایت فروشگاهی هستش که با وردپرس / ووکامرس
چشم اطلاع میدم خدمتون
بازم ممنونم از شما

سلام من هم همین مشکل رو دارم لطفا اگر نتیجه گرفتید و درست شد راه حل رو بمن هم بدید