داستان پکیج جمع کن ها

یک سال پیش یکی از مدیر های کانال های پکیج های رایگان با 12 هزار عضو منو به خاطر یه کار مدیر کانالش کرد وقتی مدیر شدم دیدم چند نفر از مدیر سایت های بزرگ آموزشی مدیر این کانال هستن و پکیج های خودشون رو رایگان میزارن کانال برام خیلی تعجب اورد بود

وقتی قضیه رو جویا شدم دیدم اینا چند هدف داشتن

هدف اول :
اگه دقت میکردید بعضی از آموزش های اینا مثلا 20 دوره برگزار شده بود ولی دوره 3 موجود بود و آپدیت نمیشد میدونید چرا چون خودشون بودن با اینکه این ها ادعای کرک داشتن ولی هیچ کرکی در کار نبود فقط میخواستن این محتوا رو ببینی و برید خرید کنید

هدف دوم :
این بود که شما رو عادت بدن به پکیج جمع کردن و مدام از این آموزش به اون آموزش بپرید و هیچ وقت دانش سطحی خودتون رو بالا نبرید و مدام خرج کنید و هیچ کدوم از آموزش ها رو تا اخر نرید و بگید این بهتره و اموزشت رو وسط کار رها کنی بری یکی دیگه و اینطوری جیب خودشون پر پول تر بشه

حالا بماند بعضی از کانال ها از سر تقلید این کارو کردن

ولی این کار باعث میشه شما فقط پکیج جمع کن بشید و هیچ وقت دانشتون بالا نره

هیچ کس با این همه آموزش متخصص نمیشه وگرنه همین آموزش ها درون کتابخونه ها مکتوب بسیار زیاده کسی هست بره توی کتابخونه بگه کل کتاب ها رو بده من ببرم خونه علمم زیاد میشه ؟ اگر دانش شما به پکیجی بود که دارید شرکت ها انسان استخدام نمیکردن میرفتن پکیج میخریدن یا کتاب گوگل 70 هزار تا نیرو نمیگرفت یه نیرو میگرفت با 70 هزار تا پکیج اموزشی , زرنگ اونه که یه آموزش رو تا تهش بره چه پکیجه رایگان باشه چه صد میلیون ولی اگه 500 میلیارد پکیجم کسی داشته باشه نه باهوشه نه زرنگ فقط داره الکی عمرش میره

فقط وفقط تلاش شماست که شما رو متخصص میکنه و به مرور با تکرار و تمرین بر تخصص شما افزوده میشه اولین تخصص ما باید یادگیری صداقت و پاکی و رعایت کردن حق دیگران باشد اگر این تخصص را یادگرفتیم در هر کاری موفق هستیم

ممنون از زمانی که برای این آموزش گذاشتین :pray:

2 پسندیده