دانلود افزونه امنیت کامل وردپرس WP Cerber Security PRO v8.6.7

how-to-harden-wordpress-with-wp-cerberx650

WP Cerber Security PRO قدرتمندترین افزونه امنیتی وردپرس است که تمام باگ های امنیتی یک وب سایت را بصورت کامل برطرف خواهد کرد ، این افزونه قابلیت جلوگیری از حملات دی داس Anti DDOS یکی از ارزشمندترین قابلیت های این افزونه میباشد ، همچنین جلوگیری از حملات برات فورس ، بالابردن محافظت از بخش های مختلف وردپرس و بیشتر از پنجاه قابلیت مختلف دیگر که هر کدام میتواند سایت شما را از یک خطر بسیار سنگین نجات دهد ، این سگ قدرتمند همیشه و همه حال توانسته مفید واقع شود همچنین بسیاری از سایت های بزرگ خبری دنیا و بخش بلاگ بسیاری از سایت های بزرگ رو با امنیت خودش تا امروز توی بهترین حالت ممکن حفظ کرده است ، تجربه خودم از این افزونه یک تجربه امن و بی نظیر بوده و در مواقعی که شاید نیاز به لایه امنیتی سطح یک و دو باشه این افزونه این امر رو انجام داده و خیلی خوب تا امروز منو نجات داده ، توصیه میکنم حتما شما عزیزان هم این افزونه رو تجربخ کنید.

دانلود نسخه 8.6.7 - 5 Value Pack - قیمت ماهانه : 36دلار (رایگان برای کاربران سون هاست)
wp-cerber-8.6.7.zip (1.6 مگابایت)

* آخرین تغییرات افزونه

3 پسندیده

الان این افزونه بهتر هستش یا wordfence? چون wordfence منابع سیستم را بیشتر درگیر میکنه. میخواستم بدونم از نظر بهینه بودن استفاده از منابع سیستم، این افزونه قابلیت بالایی داره ای نسبت به wordfence. برای من خیلی مهمه که منابع سیستم به حد اندازه استفاده بشه.

سلام ، من نزدیک به 6 ماه میشه از Cerber استفاده میکنم ، واقعا بی نظیر هست و فوق العاده نرم و حرفه ای عمل میکنه ، همه جوره آزمایشش کردم و امنیت لایه های اولیه رو تامین میکنه ، دی داس رو از حالت نرم افزاری نمیشه زیاد کنترل کرد اما تا حدی که واقعا امکانش باشه اینکار رو انجام میده و این رضایت بخش هست ، از لحاظ امنیت های دیگه هم نمره 99 رو بهش میدم چون صد همیشگی نداریم توی امنیت اما واقعا پایدار هست.

1 پسندیده