دانلود افزونه یوست سئو پرمیوم نسخه Yoast SEO Premium 18.3 + افزودنی ها

دوستان همونطور که در آخرین پیام ارسالی @Angel میبینید، برای آپدیت افزونه پرمیوم دیگه حتما نیاز به FTP و یا مراجعه به File Manager ندارید.

فایل zip. افزونه رو از طریق داشبورد وردپرس آپلود میکنید و خود وردپرس تشخیص میده که پوشه هدف موجوده و افزونه فعلی دارای چه مشخصاتیست و افزونه آپلود شده چطور و بعدش تصمیم گیری با شماست.

این قابلیت از وردپرس 5.5 فعال شده.

موفق باشید.

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر؛
نسخه جدید یک باگی داره (البته برای من اینطوری شده) که کل کلمات کلیدی سایت رو بهم میچسبونه و هیچ کاریشم نمیشه کرد. من نسخه 14.7 رو نصب کردم مشکل حل شد.
موند دلمون یک بار این yoast seo به روزرسانی بده با یه مشکل جدیدی رو به رو نشیم.
نمونه تصویر مشکل در بخش تگ ها :

سلام @Meysam_Kiani جان

یک نمونه و یا لینک ارسال میکنید؟

1 پسندیده

سلام
برای من هم برچسب ها ب همین حالت تو پنل ادمین نشون میده اما در واقعیت درسته ، حالا دقیقا نمیدونم بخاطر آپدیت جدید وردپرس هست یا ربطی به یوست جدید داره ولی فکر میکنم برای آپدیت بود این مسئله ،

image

سلام چشم توی پیام خصوصی ارسال میکنم

سلام ممنونم از شما
بله این بخش وقتی وردپرس آپدیت شده این‌طوری شده البته توی پیشخوان چسبیدن بهم.
ولی سایت من نمیدونم چرا افزونه رو آپدیت می‌کنم کل کلمات کلیدی رو توی صفحه مقاله بهم میچسبونه.
یعنی اینطوری میشه : تست،تست،تست۲ و …
انگاری همه رو یکی می‌کنه

بله برای ابدیت جدید وردپرس هست که البته پر از مشکل شده برای من مجبور شدم وردپرس به نسخه قبلی بازگردانی کنم

سلام و وقت بخیر دیری هست که من مشکل با یواست دارم و مجبورم که یواست ورژن پایینتر نصب کنم تا مشکل برطرف بشه
لطفا اگر میشه یه کمکی کنید این ارور لاگ از چیه و چطور میشه برطرفش کنی.
الان ورژن جدید نصب کردم
گمونم یه فایل رو حذف کردم موقع که فایلهای اضافی رو پاک میکردم خیلی یادم نیست دیر وقتی هست.

از ارور های لاگ یه سند متنی رو آپلود کردم میتونید از طریق لینک زیر دانلود و مشاهده کنید.

http://s11.picofile.com/file/8407074600/eror_log.docx.html

سلام میثم جان ، شما وقتی افزونه یوست رو غیرفعال میکنی دیگه این به هم چسبیدگی تگ ها وجود ندارن ؟

سلام عرض ادب،
به نسخه ۱۴.۷ دانگیرد میکنم اوکی میشه.
نمیدونم مشکل اصلی از کجاست درحال حاضر دنبالشم ولی نه توی وب فارسی نه انگلیسی دلیلی براش ننوشتن.
قالب پیشفرض هم فعال میشه تفاوتی نداره و بازم همینطوری بهم چسبیده هستند

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 14.9پرمیوم به پست اول پیوست گردید/

Enhancements:

* Adds word form functionality for Polish.
* Improves internal linking suggestions and Insights for Hebrew by filtering function words.

Bugfixes:

* Fixes a bug where a PHP error would be thrown about the  `WPSEO_Replace_Vars`  service being private.

* Fixes a bug where a JavaScript console warning was thrown on category edit pages.
* Fixes a bug where the page number was not shown in the breadcrumb for paginated series.
* Fixes a bug where the  `robots.txt`  and  `.htaccess`  file editor would not work due to  `get_home_path()`  not being a writable path. Props to [druesome](https://github.com/druesome).
* Fixes a bug where port numbers in the indexable permalinks were missing (when applicable).
* Fixes a bug where the indexables table would contain incorrect permalinks for posts if the term slug had been changed and the post permalink contains the term slug.
* Fixes a bug where the indexables table would contain incorrect permalinks for pages if the slug of the parent page had been changed.
* Fixes a bug where a warning would occur when a query was unsuccessful while indexing post type archives. Props to [Sekiphp](https://github.com/Sekiphp).
* Fixes a bug where closing parentheses would always be regarded as sentence endings in RTL languages.
* Fixes a bug where closing parentheses would always be regarded as sentence endings when followed by an upper-case letter.

Enhancements:

* Adds an update notification for major and minor releases.
* Improves the SQL performance by not performing unnecessary update queries when updating a post’s public status.
* Optimizes performance by preventing regular database queries.
* Improves keyphrase recognition in Polish by filtering more function words.
* Improves the feedback string in the Keyphrase in Subheadings assessment by making it more explicit.
* Improves all keyphrase-based assessments for Hebrew by filtering function words and allowing keyphrases to be recognized in the text when preceded by a prefix (e.g., “כ” or “ל”).
* We already had a filter available to change the default Schema Article type ( `wpseo_schema_article_post_types` ), but it wasn’t called anywhere. Now it is.

Other:

* Adds the weekly cron schedule to the  `cron_schedules`  filter to prevent overwriting the one WordPress adds. Props to [peter-webbird](https://github.com/peter-webbird).
* Merges the googlebot and bingbot meta tag values into the robots meta tag value and deprecates the  `Googlebot_Presenter`  and  `Bingbot_Presenter` .
1 پسندیده

سلام

افزونه ارسالی خانم @Angel رو نصب و بررسی کردم.
بدون مشکل و خطا، نصب و فعال شد.

موفق باشید.

1 پسندیده

سلام @Meysam_Kiani جان
امیدوارم حالت خوب باشه.

متاسفانه موردی که شما گزارش دادید، در وب سایت های من اتفاق نیفتاده که بتونم مورد رو بررسی کنم.

تصاویری از سایت من:

image

(نسخه نصبی افزونه یوست: 14.9)

2 پسندیده

سلام عرض ادب ممنونم از شما؛ متاسفانه بعد از اپدیت به نسخه جدید هم بازم مشکل پابرجاست و دقیقا نمیدونم مشکل از چیه.
با تشکر

2 پسندیده

سلام میثم جان ، بله مشکل پا برجاس و مطالب جدید رو ما کردیم یک برچسبی :expressionless: ، داستانی داریم بخدا از دست این یوست

1 پسندیده

سلام عرض ادب، برای حل مشکلش کافی تو بخش مقالات روی هر مقاله بزنید ویرایش سریع تا بخش ویرایشش باز بشه، بعد اگه دقت کنید بین تمام کلمات ویرگول فارسی گذاشتن یعنی این شکلی «،»
کافیه بین هر کلمه ویرگول خارجی بزارید یعنی این شکلی «,» مشکل حل میشه ولی خب اصولی شاید نباشه در حال حاضر کار راه اندازیه تا خدا بخدا این مشکلات از سرمون باز بشه :joy::grin:

1 پسندیده

سلام دوستان وقتتون بخیر مشکل رو یافتم و متوجه شدم مشکل از افزونه فارسی ساز وردپرس هستش. خدا مارو ببخش که شرکت به اون بزرگی رو بردیم زیر سوال :rofl: :joy:
اگه از دوستان کسی فارسی ساز وردپرس سراغ داره که تداخلی با حالت ایجکس گرویتی فرمز نداره لطفا معرفی کنه
دوستانی هم که مشکلی مثل بنده دارند و کل برچسب های سایتوشون بهم میچسبیده باید فارسی ساز سازگار با وردپرس رو نصب کنن

2 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 15.0 پرمیوم به پست اول پیوست گردید/

15.0 Enhancements:

Introduces word form support for Arabic.
Introduces a new table of contents block. In order for the table of contents block to work, all heading blocks will automatically have anchors generated for them.
Improves internal linking suggestions for languages without function word recognition by increasing the number of prominent words that are saved for a post, page or term.
Improves internal linking suggestions and insights for Arabic and Urdu by improving the prominent word recognition when words in the text occur with specific punctuation marks.
Bugfixes:

Fixes a bug where no plugin icon and compatibility data would be displayed on the plugins update screen.
Other:

Removes the feedback link underneath the focus keyphrase input field.
Includes every change in Yoast SEO core 15.0. See the

سلام وقتتون بخیر @Angel
بعد از اپدیت نسخه جدید این افزونه انگاری افزونه ناقص اپلود شده یا مشکلی داره بنده با این مشکل رو به رو شدم :

با تشکر

سلام @Meysam_Kiani جان

افزونه مشکلی نداره.
با حفظ بک آپ از طریق ابزار وردپرس منیجر در سی پنل، افزونرو مجددا از طریق داشبورد آپلود کنید و تست کنید.

البته قبل از این کار، از طریق ابزار اینسپکت مرورگر، خطای کنسول این صفحرو بررسی کنید.

2 پسندیده