دانلود افزونه یوست سئو پرمیوم نسخه Yoast SEO Premium 18.3 + افزودنی ها

درود بر شما
من حدود 8 ماهی هست که افزونه رو بروزرسانی نکردم؛ مسئله ای هم نداشتم
به نظر شما نیاز هست بروزرسانی انجام بدم؟

سلام جناب مقصودی عزیز ، بروزرسانی حتما انجام بدید تا با جدیدترین الگوریتم های گوگل همخوان باشید ، باگ های ظاهری مهم نیست ۹۹ درصد تغییرات در پشت پرده اتفاق میفته توی افزونه های سئو ، وقتی نسخه اورجینال بصورت رایگان در اختیار دارید چرا استفاده نکنید؟ آپدیت هارو حتما حتما انجام بدید همیشه قبل از آپدیت یک بک آپ از سایتتون بگیرید.

2 پسندیده

من افزونه دانلود ونب کردم به زبان انگلیسی هست .
فارسی میشه ؟
Snap4

سلام ، زبان و منطقه (لوکیشن وبسایت) داخل تنظیمات رو تنظیم کردید ؟
چون مشکلی نداره همین الان نصب دارمش
image

من چیزی تغییر ندادم . خودش فارسی شد .
Snap1

سلام @Rahim عزیز؛ چطورین؟
اقا مشکل از wp rocket بود نمیزاشت درست لود بشه. برای همین مجبور شدم برم روی لایت اسپید.
یک نکته خیلی باحال که به افزونه اضافه شده اینکه بهتون میگه توی متن چندبار فلان کلمه رو تکرار کردید، بهتون پیشنهاد میکنه که محتوا ها رو بهم لینک بدید.
پیشنهاد میکنم حتما نسخه 15 رو نصب کنید.
دست خانم @Angel درد نکنه

سلام @Meysam_Kiani جان،
ممنونم. شما خوبی؟

من خودم به شخصه از آخرین ورژنهای یوست و راکت موجود در همین انجمن بر روی سایت هام استفاده میکنم و مشکلی مثله موردی که شما گفتید رو نداشتم.

معمولا افزونه های کشینگ جز تغییرات در تنظیمات heartbeat که راکت هم ارائه میده، تغییراتی در بک اند یا همون داشبورد وردپرس ایجاد نمیکنند.

پیشنهاد میکنم با حفظ بک آپ، مجدد راکت و یوست رو به آخرین نسخه ها آپدیت کنید البته اگر مایل به بازگشت به راکت هستید.

احتمال تداخل با یک پلاگین دیگه یا یک فانکشن شخصی سازی هم وجود داره.

1 پسندیده

سلام و درود ندا بانوی عزیز
ممنون بخاطر راهنمایی ارزشمندتون
همیشه بک آپ می گیریم
به نظرتون بهترین مسیر بک آپ رو هم می فرمایید چیزی که خودتون بهترین نتیجه رو ازش گرفتین
سپاسگزارم

سلام جناب مقصودی عزیز ، ببینید راحت ترین راه برای بک آپ گرفتن در سون هاست استفاده از ابزار Wordpress Manager هست و با استفاده از این ابزار شما میتونید به سادگی تمام از سایت وردپرسی خودتون یه بک آپ کامل و سریع بگیرید ، از خوبی های زیادی برخوردار هست اما بدی هم داره و اونم اینکه فقط سایت وردپرسی رو میتونید مدیریت کنید باهاش و امکان مدیریت و بک آپ سایت هایی با محتواهای دیگه رو نداره ، اگر سایت با ابزار دیگه ای ساخته شده یا اختصاصی هست فول بک آپ خیلی گزینه خوبیه !
این برای مواردی هست ک بصورت مداوم سایت بروز میشه اما اگر تا 24 ساعت گذشته اون تغییرات توی سایت ندادید سون هاست خودش براتون تا 7 روز گذشته رو بک آپ داره نگرانی نمیخواد داشته باشید اگر هم فراموشتون بشه بک آپ گرفتن
اما باز هم ضرر نداره وقتی تغییرات میدید بک آپ رو سریعا بگیرید.

1 پسندیده

یک دنیا ممنون واقعا از راهنمایی تون حس خوبی گرفتم
سپاسگزارم
اگر مقدور هست لطف کنید و سایت رو بررسی کنید و اگر نیاز به تغییراتی داره به ما بگید
maqsoudi.com

خواهش میکنم دوست عزیز ، لطف دارید شما

سایت خوبی دارید ولی مثلا ی کد مربوط ب statcounter هست ک برداریدش حتما
یه مقدارم رو لینک سازی کار کنید زود میاد بالا سایت منظمی هست امیدوارم موفق باشید

سپاسگزارم
چطور می تونم کد statcounter رو برداریم؟
و همینطوره برای لینک سازی راهنمایی کنید ممنون می شم

راستی این افزودنی‌ها مرتبط با یوست رو می شه بیشتر توضیح بدین؟ حتما باید نصب بشن؟

انتهای صفحه ک میریم یا توی wappalyzer ک میبینم این آمارگیر رو فعال کردید حالا باید ببینید کجا گذاشتید کدش رو

لینک سازی باید تاپیک بزنید درخواست بدید بصورت جداگانه چون مسیر این تاپیک بهم میریزه متاسفانه اینجا امکانش نیست

هر کدوم برای نوع بیزینس خاصی هستن که برای سایت شما نیازی نیست بهشون بنظرم چون مسیر سایت شما متفاوت از اون افزودنی ها هست و پیش نیاز ها رو درون خود افزونه برای شما داره

1 پسندیده

ممنون از وقتی که گذاشتین
پس من نسخه جدید yoast رو نصب می کنم از طریق cpanel نیاز به تنظیم مجدد بعدد از نصب ندارم که ؟

ظاهرا نسخه جدید 15.1 اومده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 15.1 پرمیوم به پست اول پیوست گردید /

== آخرین تغییرات افزونه یوست سئو پرمیوم 15.1 ==

= 15.1 =
Release Date: October 14th, 2020

Wouldn’t it be cool if you could get keyword data while working on your content in Yoast SEO? Well, we asked ourselves that same question and now we have an answer! Yes, you can now find related keyphrases inside the post editor. And it’s not any old data — no, it’s powered by our good friends at SEMrush, a world-class provider of SEO and internet marketing tools! Read more about what’s new in 15.1 in [our release post](https://yoa.st/release-15-1)!

Enhancements:

* Adds an integration with SEMrush to search for and compare search volume of related keyphrases.
* Moves the Ryte feature toggle to the new Integrations tab where the new SEMrush feature toggle also can be found.
* Merges the indexable and link indexing tools on the tools page into one process.
* Improves the user experience of the indexing tool on the tools page by showing its progress on the tools page itself, instead of in a separate pop-up modal.
* Prevents several processes from happening on non-production environments:
    * Indexing indexables.
    * Pinging search engines about XML sitemaps.
    * Sending tracking information.
    * Checking the indexability of the site with Ryte.
* Uses the `website` from a user's WordPress profile in that user's `SameAs` array in the Schema output.
* Flushes all permalinks from the indexables tables when the value of the `permalink_structure` option changes, and introduces a notification to ask for a reindex in that case.
* Flushes all permalinks from the indexables tables when the value of the `home_url` option changes, and introduces a notification to ask for a reindex in that case.
* Registers a cron job that checks whether the `home_url` was changed manually and resets the permalinks accordingly.
* Makes it possible to recognize keyphrases in Farsi when they have a negation prefix or an indefinite article (for example: ماشین ('car') in ماشینی ('a car')).
* Improves keyphrase recognition in Farsi by filtering the function words such as `هفت`, چهارم`,`یا`.

Bugfixes:

* Fixes a bug where the Yoast replacement variables plugin would not be available on edit terms page for usage by other plugins.
* Fixes a bug where the incoming link count for each post, as shown on the post overview page, was incorrect.

Other:

* Adds a filter (`wpseo_dynamic_permalinks_enabled`) to enable the dynamic permalink fallback. When this fallback is enabled, the indexable-based output of the `permalink` property is overridden by a permalink that is calculated on the fly. Using this is detrimental for performance but may be needed for some site setups.

پست اول بروزرسانی شد و نسخه پرمیوم 15.1.1 به پست اول پیوست گردید

Bugfixes:

Fixes a bug where a fatal error would be thrown on the post edit screen in cases where SEO data had never been indexed.
1 پسندیده

سلام @Angel
ممنون بابت بروزرسانی.

الان آخرین نسخه 15.1.1 هست یا 15.1.2؟

نسخه رایگان 15.1.1 هست اما Changelog نسخه Premium داره میگه 15.1.2

هرچند صحبتی از تغییر نکرده.

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 15.1.2 پرمیوم به پست اول پیوست شد .

سلام رحیم جان ، نسخه 15.1.1 رایگان آخرین نسخه هست و پرمیوم 15.1.2

1 پسندیده

سلام @Angel جان
ممنون ازت.

اگر فرصت کردید، نسخه نهایی افزودنی هارو هم آپدیت کنید.