دانلود افزونه Really Simple SSL Pro 4.1.5 فعالسازی آسان اس اس ال وردپرس

توی پست اول لینکی رو قراردادم ک امکانات نسخه پرمیوم این افزونه رو میتونید توش ببینید که اضافه کردن این ها با کد فکر نمیکنم نه کار هر کسی باشه و نه تنظیم کردنش قابلیت ساده ای ، هدایت یه ترافیک ساده به سمت https کار این افزونه نیست توی این لینک بیشتر مشاهده کنید
really-simple-ssl.com/premium

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
ایا اگر به کلودفلر وصل باشیم نیاز به این افزونه هست؟ و نیاز هست توی سی پنل اس اس ال فعال کنیم؟
اخه من مشکل دارم اگر توی سی پنل غیرفعال بشه ساب دامنه هام باز نمیشن.
چطوری میتونید راهنمایی کنید که مشکلم حل بشه الان edu.talachart.ir باز نمیشه روی کلودفلر هم وصله

سلام ، ببینید کلودفلر اگر از قسمت کلود پروکسی رو فعال کرده باشید ک پیش فرض فعال هست یعنی توی سربرگ دی ان اس ابرها نارنجی باشن در اون حالت پروکسی که مربوط میشه به سی دی ان و بخش افزایش سرعت کلودفلر! اون حالت خودش تمام گزینه های امنیتی رو تقریبا رعایت میکنه ،
اما منظورتون برای بخش دوم متوجه نشدم ! منظورتون چی تو سی پنل غیر فعال بشه ؟ ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدید برام.

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
منظورم این هستش که اگر روی کلودفلر نارنجی باشه نیاز به این افزونه هست یا نه؟ چون الان من این افزونه هم نصب دارم قبل از اینکه روی کلودفلر برم داشتمش اما الان میترسم پاک کنم به مشکل بخورم

سلام ، ببینید اگر مثلا بخش هایی مثل HTTP Strict Transport Security (HSTS) رو از خود کلودفلر استفاده میکنید و این افزونه همخونی نداره درحال حاضر غیرفعالش کنید ! اما توجه داشته باشید با شرایط کنونی اینترنت کشور زیاد براتون باید پیش بیاد ک کلودفلر رو غیرفعال کنید بصورت موقت حتی پس اگر این بخش های امنیتی رو بر عهده افزونه اس اس ال بزارید بنظرم بهتره در کل

1 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و Really Simple SSL Pro v2.1.22 به پست اول پیوست گردید/

پست اول بروزرسانی گردید و نسخه پرمیوم 2.1.24 به پست اول پیوست گردید/

2 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه پرمیوم 4.0.0 همراه اس اس ال ساده در صفحات خاص به پست اول پیوست گردید/

افزونه از نسخه 2.1.21 مستقیما به نسخه 4.0.0 بروزرسانی شد :expressionless: (حرکت عجیب از سازنده)

آخرین تغییرات Really Simple SSL PRO :

= 4.0.0 =
* New user interface
* Fix: transient stored with 'WEEK_IN_SECONDS' as string instead of constant
* Improvement: notices dashboard, with dismissable notices
* Improvement: improved naming of settings, and instructions
* Improvement: new translations
* Improvement: new fix options in scan
* Fix: scan mixed content detection false positive
* Improvement: removal of .htaccess lines and wpconfig lines on deactivation
* Fix: CSP generation bug for some types
* Fix: is_writable check on secure cookies write
* Improvement: do not insert default security headers if SSL not enabled yet

پست اول بروزرسانی شد و نسخه پرمیوم 4.0.1 گواهینامه امنیتی واقعا ساده برای وردپرس به پست اول پیوست گردید/

= 4.0.1 =
* Fix: decode license for support ticket
* Fix: made some untranslatable strings translatable

سلام وقت بخیر

من افزونه پرو رو نصب کردم و Really simple ssl رو آپدیت کردم. الان وقتی وارد سایت میشم علامت مثلث که نشانه امن نبودن هست ظاهر شد. البته وقتی در صفحات دیگه میرم اون مثلث به قفل تبدیل میشه.
لطفا راهنمایی فرمایید.

احتمالا در صفحه اصلی خود المانی خارج از سرور در حال باگذاری است که افزونه نمی توانید آن المان را Secure کند معمولا سایت هایی که از صفحه ساز استفاده میکنند که قالب آماده می باشد برخی از بکگراند ها از سمت سایت سازنده بارگذاری می شود باید آن موارد را شناسایی کنید سپس دانلود در هاست خود آپلود کنید و لینک آنرا در صفحه ساز خود بصورت داخلی بروز رسانی کنید
برای شناسایی سریعتر می توانید از گزینه inspect در کروم کمک بگیرید.

1 پسندیده

سلام، روز خوش
من افزونه پرو رو به 4.0.1 از همین لینک دانلود و آپدیت کردم، تمام لینک های سایت، ارور 404 داد؛ به نسخه 2.1.24 برگشتم. به محض بازگشت به نسخه قبلی، مشکل برطرف میشه.
لطفاً راهنمایی کنین.
ممنون

پست اول بروزرسانی شد و نسخه پرمیوم 4.0.3 به پست اول پیوست گردید /
آخرین تغییرات نسخه 4.0.3 :

= 4.0.3 =
* Fix: network settings link
* Fix: multisite hsts preload option not saving
* Improvement: License notifications. Differ between remaining activations when current site is activated, and when not.

= 4.0.2 =
* Improvement: exclude .htaccess from edits outside settings page

@m7131 به نسخه جدید آپدیت کنید

من روی یک هاست 3 دامین ست کردم اما یکی از اون دامین ها با این افزونه به گواهی ssl مجهز شد اگه بخوام باقی دامنه ها هم ssl بگیرن باید چیکار کنم؟

سلام @mm_zakeri عزیز
خوش اومدی به انجمن سون هاست. :slightly_smiling_face:

از طریق Cpanel و ابزار Let’s Encrypt اقدام کنید و برای دامنه مورد نظرتون، SSL صادر کنید:

خودم با تست و خطا متوجه شدم
بسیااااااااااار ممنونم از راهنماییتون و سرعت بالا در پاسخ دادنتون

1 پسندیده

فقط اینکه لطفا بهم بگید این وارنینگ برای چیه؟ مهمه؟ چطوری رفع میشه؟

داره میگه یک SSL در سایت شما فعال و 96% از وظایف این افزونه تکمیل شده.
احتمالا یک چک لیستی از موارد هست که با تکمیلش میتونید 100% بشید.
پیغام بعدی هم مربوط به تغییرات اخیر در ورژن جدید افزونه هست که متونید با فشردن Dismiss، مخفیش کنید.

1 پسندیده

سلام
به نسخه 4.0.5 کی آپدیت میشه؟

سلام
به نسخه 4.0.5 کی آپدیت میشه؟