دانلود افزونه Really Simple SSL Pro 4.1.5 فعالسازی آسان اس اس ال وردپرس

Really Simple SSL Pro نام نسخه پرمیوم افزونه مشهور Really Simple SSL می باشد ، این نسخه خریداری شده و کاملا ارجینال میباشد ، شما با استفاده از این افزونه میتوانید به سادگی هرچه تمام تر و بدون هیچ دردسری اس اس ال سایت وردپرسی خودتون رو فعال کنید ، همچنین از قابلیت هایاین افزونه به ریدایرکت خودکار مسیر http به https میباشد.
داخل فایل فشرده دانلود شده نسخه معمولی افزونه رو ابتدا باید نصب کنید یا میتونید از مخازن وردپرس اینکار رو کنید و بعد دومین فایل که Pro هست مثل افزونه عادی نصب میکنید ، این لایسنس جهت فعالسازی نسخه پرو افزونه میباشد ، تست شده و سلامت فایل رو روی سایت خودم تایید کردم دوستان عزیز.
امکانات نسخه پرمیوم را میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید:

انتقال به صفحه سایت سازنده برای نمایش مشخصات نسخه پرو

دانلود Really Simple SSL Pro نسخه 4.1.5 : really-simple-ssl-pro-4.1.5.zip (1.2 مگابایت)

دانلود Really Simple SSL on specific pages نسخه 2.0.17 : really-simple-ssl-on-specific-pages-2.0.17.zip (101.4 کیلوبایت)

19 پسندیده

سلام ممنون از ارسال لینک ولی موقع نصب خطا میده

2 پسندیده

درود

اسکرین شات، متن خطا یا موارد دیگه ای که خطا رو نشون میده رو ارسال کنید.

با تشکر

6 پسندیده

ممنونم… مشکل عدم نصب این بود که من افزونه رایگان رو داشتم و فقط باید افزونه پرو رو داخل ورد پرسم نصب میکردم…بعد نصب داخل تنظیمات این اخطار رو میده…

4 پسندیده

برای مشکل is not enable …

روی تب تنظیمات بزنید و Turn HTTP Strict Transport Security on رو روشن کنید

ارور اول هم یا هنوز قالب روی وردپرس نصب نکردین یا هنوز ssl صفحه رو شناسایی نکرده.

اگر قالب نصب کردن پس یکبار پنل مدیریتی وردپرس رو ببندید دوباره باز کنید اوکی میشه اگه باز مشکل داشت بگید

3 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه v2.0.24 در قالب فایل فشرده زیپ به پست اول اضافه شد /

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر.

لطفا نسخه جدید رو قرار بدید. چون در سایتشون نسخه جدید رو قرار دادند.

خیلی ممنونم بابت سایت خوبتون.

1 پسندیده

نسخه جدید رو کی قرار میدید ؟؟؟؟؟؟؟؟

1 پسندیده

منتظر فعالساز پرو هستم براش
به زودی آماده میشه
اشتراک در تاپیک رو فعال کنید تا به محض انتشار مطلع بشید

2 پسندیده

بله خیلی ممنونم. منتظر انتشار نسخه جدید هستم.

2 پسندیده

سلام
نسخه جدید آماده نشده هنوز ؟

1 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 2.1.3 به پست اول پیوست شد
تغییرات اخیر :
= 2.1.3 =

fixed a bug where an empty regex matching group produced false positive http:// scan results

= 2.1.2 =

Added right-to-left text support
Scan error is now dismissible
Fix: certificate valid to date now only shows when the corresponding option has been enabled
5 پسندیده

سلام. نسبت به نسخه ی رایگانش چه تفاوتی داره؟ به کارمون میاد که این رو نصب کنیم یا همون کارمون رو راه میندازه؟ البته من 4 تا اخطار دارم که سه تای آخری برای نسخه پرمیوم هست. ولی کلا نمیدونم چی هستن اینا.یعنی خوبه که پرمیوم کنم و اونا رو فعال کنم؟؟؟ البته iThemes Security Pro رو هم نصب دارم.

1 پسندیده

با سلام لطفا نسخه جدید را قرار بدین.باتشکر

1 پسندیده

این ارورهارو چطوری میتونم برطرف کنم ؟؟؟

1 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه پرو 2.1.8 به پست اول پیوست گردید
آخرین تغییرات افزونه
= 2.1.8 =

• Fixed a bug which could prevent the Content Security Policy generator endpoint from working on specific setups with a site in a subfolder
3 پسندیده

ممنونم از افزونه های خوبی که میزارید
لطفا اگر امکان داره افزونه گرویتی فرمز پریمیوم را بزاید

1 پسندیده

ممنون بابت افزونه
می تونیم افزونه یا تم برا دانلود بزاریم؟

1 پسندیده

وقت بخیر

خیر، کاربران مجاز به ارسال فایل نیستند.
تمامی فایل هایی که در انجمن برای دانلود قرار میگیرند، توسط یکی از اعضا بررسی خواهند شد تا از آلوده نبودن آن اطمینان پیدا کنیم.

6 پسندیده

پست اول بروزرسانی شد و نسخه 2.1.10 به پست اول پیوست گردید/

2 پسندیده