دانلود Borlabs Cache – WordPress Caching Plugin افزونه قدرتمند کش وردپرس

Borlabs-Cache-WordPress-Caching-Plugin

Borlabs Cache نام یکی از بهترین افزونه های کش و بهینه سازی وردپرس هست که به علت قیمت بالا و مشکلاتی که نسخه های نال شده دارن تو دسترس ایرانی ها نیست ، اما امروز نسخه اورجینال این محصول رو خریداری کردم و فایل اصلی رو براتتون قرار میدم تا شما عزیزان هم بتونید از این افزونه استفاده کامل رو داشته باشید ، این افزونه اولین سیستم کش پیش بارگیری رو داشت و تقریبا توی این زمینه شماره یک هست در زمینه کش هم با تمامی وب سرورها همخوانی صد در صد داره و مشکلی ایجاد نخواهد کرد و میتونید بهترین امتیاز رو باهاش کسب کنید.

borlabs-cache-envato.zip (412.6 کیلوبایت)

5 پسندیده

سلام ممنون از این که قرار دادید.
کلا افزونه Asset CleanUp Pro بهتر هست یا Borlabs Cache به خاطر سیستم پیش بارگیری؟

سلام دوست خوبم ، ببین پیش بارگیری هم مثل تمام افزونه هایی که افزایش سرعت میدن توی شرایط مختلف بازدهی مختلف دارن ، اما اگر بصورت کامل بخش کش ، بهینه سازی ، پری لود رو به این افزونه بسپارید واقعا نتیجه خوبی میگیرید ، چون تست کردم و واقعا عالی بوده

2 پسندیده

سلام. به نظرتون بین این افزونه و لایت اسپید یا راکت، کدوم رو انتخاب کنیم؟

سلام علیرضا جان
همیشه گفتم توی حالت های مختلف بازدهی های مختلفی داریم ، از طرفی خوب توی عالی بودن این افزونه شکی نیست اما من توی سرعت و بهینه سازی بالا راکت رو ترجیح میدم چون سریع هم تنظیم میشه و وقت نمیگیره نیاز به تنظیمات پیشرفته خاصی هم نداره ، اما اگر وقتش رو دارید حتما تست کنید و بررسی که شاید نتیجه بهتری بگیرید

4 پسندیده

من با قالب jnews امتحان کردم کل سایت رو بهم ریخت بازم از راکت استفاده کردم ولی افزونه خوبی هستش تو سایت دیگم فوق العاده تر از راکت تاثیر گذاشت

2 پسندیده