درآمد نمایش تبلیغات بنری در سایت

سلام.
سوالی داشتم، به نظرتون سایت هایی که اقدام به نمایش آگهی های کلیکی میکنند، درآمدی داره ؟
آیا تجربه ای دارید در این زمینه؟ منظورم نمایش آگهی های شرکت های هست که تبلیغات کلیکی یا بنری اینا ارائه میدن.

من خودم هیچ وقت رو اون تبلیغات کلیک نمیکنم و به همین خاطر احساس میکنم بازخوردی نداره :slight_smile:

1 پسندیده

سلام من خودم تجربه این امر رو داشتم که درآمد داره اتفاقا ازخورد خوبی داره اگر شرکتی که باهاش کار میکنید تبلیغاتش بی کیفیت و بی ربط به موضوع سایت شما نباشن ، ببینید تقریبا اینطوری بگم هر هزار نفر 1 کلیک الی 2 کلیک میخوره ، شما باید حساب کنی اگر روزاننه بتونی 240 تا کلیک داشته باشی تقریبا 40 تومانی میگیری ، یه سری هم حالا اومدن نمایشی گذاشتن اسم نمیبرم ، اونا میاد میگه بنر باید فلان جا باشه و باید فلان قدر کلیک هم خورده باشه در حقیقت نمایشی به اسم هست اونم ، در هر دو حالت باید یه بالانسی بین کلیک و نمایشه باشه

3 پسندیده

من میخوام تبلیغات با قیمت مناسب و بازده بالا سفارش بدم
زمینه کارم طراحی سایت هست
پیشنهادتون چیه

1 پسندیده

پیشنهاد می کنم توی تبلیغات اگر می خواین بازخورد بگیرید از ادورز استفاده کنید که نتیجه بسیار خوبی داره در غیر این صورت می تونید از یکتانت و مدیا اد هم استفاده کنید که ایرانی هستن و در بیشتر سایت های پربازدید و مرتبط هم همکاری دارن

ببین ابوالفضل جان بهترین کار این هست که بگردی توی سایت هایی که هم رده خودت هستن یا ی جورایی مربوط میشن بهت بنری اجاره کنی اینطوری دیگه مشکلی از هیچ بابت نداری ، البته قبلش آنالیز کن با سایت هایی ک با اون سایت قبل از شما کار کردن مشورت کن بعد اقدام به این کار کن

1 پسندیده

والا ما هم یک سایت هم سطح پیدا کردیم که فقط 1 هفته 120 میگیره. اونم فقط 1 هفته. یک هفته بعد دیگه تبلیغ نمیکنه. همه به فکر خودشونن که مشتری ها و کاربرانشون از سایت نره

1 پسندیده

این دیگه بستگی داره به اون طرف مقابل ، از یه طرف توی جمع سایت هایی که میشناسید و مطمئن هستید تبلیغ کنید و با هر سایتی کار نکنید به نظر من ، از سمتی این هزینه رو میشه برای ساختتت بک لین و… گذاشت و از روی اون توی یه مسیر بلند مدت و دائمی جواب گرفت ، خیلی راه هست برای چنین حرکتی

1 پسندیده

برای بازاریابی میگم. نه رتبه

ببین سیاست لینک سازی یکی از راه های بالا بردن فروش از طریق موتورهای جستجو هست که یه بدی داره طولانی مدت جواب میده شاید سه ماه - شش ماه - یک سال حتی گاها بیشتر
اما خوب تبلیغات سریع جواب میده و متاسفانه بعد از جواب گرفتن و تموم شدن دوره تبلیغ افت رو دوباره داریم ، اما لینک سازی و جذب کاربر از موتورهای جستجو به نظر من یکی از بهترین راه های جذب کاربر هست
من خودم نظرم همیشه روی سرمایه گذاری بلند مدت هست تا کوتاه مدت

3 پسندیده

واحد 120 چیه ؟
میلیون یا تومان :slight_smile: ؟

1 پسندیده

میلیون :neutral_face: . شما 120 میلیون هزینه تبلیغ میکنین؟ حاضرین؟ خب تومن دیگه. سایت، رتبه درست حسابی هم نداشته

1 پسندیده

سلام
اگه توی سایتتون جایگاه مناسبی برای قرار دادن تبلیغات داشته باشید میتونه براتون درآمد داشته باشه
ما توی یکی از سایتامون که فقط یک بنر شناور گذاشتیم و روزانه حدود 10 هزار آی پی یکتا داره، ماهی بین 100 تا 300 هزار به صورت متغیر درآمد داشتیم
حالا کی از دوستانم که برای جایگاه های بنری، بخش های مناسبی روی سایتشون داشتن و قرار داده بودن، با همین میزان بازدید ماهی بین 600 تا 800 تومن درآمد داره.
یکتانت و مدیا اد استفاده کردم تاحالا و درآمد مدیا اد بیشتر بود ولی چون حوصله ارسال پستی فاکتور نداشتم از یکتانت استفاده کردم

3 پسندیده