درخواست افزونه ردیابی رنک سایت در گوگل Rankie

سلام. لطفا افزونه ردیابی رنک سایت در گوگل Rankie رو هم در اختیار عموم قرار بدین که استفاده کنیم. ممنون

خانم @Angel آیا افزونه رو دارین؟

سلام امیرحسین عزیز خدمت شما ، به زودی براش تاپیک ایجاد میکنم
wp-rankie.zip (377.1 کیلوبایت)

2 پسندیده

سلام. خیلی دقیق نیست. به نظرم به سنگین کردن سایتش نمی ارزه. حداقل ما که یه دوره تست کردیم خیلی فیدبک خوبی ازش نگرفتیم.

رضا جان الان دیگه هیچ چیز غیر ممکن نیست. افزونه ای هست به نام dppp که مشخص میکنه کدوم افزونه در کدوم صفحه فعال باشه و در کدوم صفحات غیر فعال باشه. دیگه چیزی به نام سنگین کردن سایت با افزونه زیاد نداریم.

1 پسندیده

منمدت هاس از این افزونه استفاده میکنم و واقعا کمک بوده برام از طرفی سنگینی نداشته

1 پسندیده

اصلا جدا از بحث سنگینی، کلا این افزونه اصلا دقیق نیست. من خیلی وقت پیش از این افزونه استفاده میکردم، ولی خب مجدد این نسخه ای که ندا خانم گذاشتن رو نصب کردم. تست کردم. واقعا نمیشه رو دیتایی که نشون میده حساب کرد. (دیگه بررسی نتایجی که این افزونه نشون میده با واقعیت خیلی کار سخت و پیچیده ای نیست.)
یه اسکرین کوچیک میفرستم:

سایت و کلمه کلیدی تو عکس مشخصه. میتونید خودتون با نتایجی که این افزونه نشون میده تست کنید. برای مثال تو کلمه کلیدی های “مانتو بلند طوسی” یا “مانتو دو رنگ” اصلا این سایت تو نتایج گوگل نیست. در حالی که رتبه 12 و 17 رو به من نشون میده. در کل من خیلی کلید واژه ها رو تست کردم. و به این نتیجه رسیدم که نمیشه رو این افزونه حساب کرد.
در حال حاضر از اکستنشن SEO Search Simulator by Nightwatch گوگل کروم استفاده میکنم که نتایجش واقعا دقیقه. ولی خب اینکه یه چیزی باشه که تعداد زیادی کلید واژه رو یه جا تو یه جدول نشون بده یه چیز دیگست. البته به شرطی که دقیق باشه. اگه دوستان یه چیز خوب معرفی کنن واقعا عالی میشه.

Capture2

خوب شما داری یجای کار رو اشتباه میکنی ، گوگل برای هر شهر یه چیز مختلفی نشون میده یعنی پیج رنک منطقه به منطقه متفاوت هست

1. افزونه کرومی که مورد نظرتون هست از منطقه شما تست میگیره
  2. افزونه وردپرس از منطقه سرور هاست تست میگیره

نتیجه اش دقیق هست و کاملا درست حالا ممکنه باب میل نباشه اما بنا به سروری که ازش داره تست رو میگیره نشون میده دوست من

اینکه بر اساس یه فاکتورهایی نتایجی که به من نشون میده با یکی دیگه ممکنه فرق کنه که درست، ولی انقدر اختلاف که نتیجه ی یه جستجو از محل سرور 12 باشه، از محل من کلا تو ده تا صفحه ی اول هم نباشه؟؟؟؟؟ الان شما “مانتو بلند طوسی” رو برای این سایت تو چه رتبه ای میبینید؟ اگه واقعا اختلاف مکانی انقدر تفاوت رتبه بده که کار سئو خیلی سخت میشه. بهرحال سئوکار تمام تست ها، برنامه ریزی ها و استراتژی ها رو بر اساس دیتاهایی که از منطقه ی خودش جمع آوری میکنه میچینه. اگه انقدر اختلاف ها فاحش باشه که کلا جواب کارفرما رو نمیشه داد. چیزی که من فکر میکنم رتبم عالیه شاید اون کلا تو ده صفحه اول نبینه!!! خیلی سخت میشه اینطوری!!
برای تست شما یه کلمه کلیدی از وبسایت خودتون رو اینجا بدید. من و حالا چند نفر دیگه از دوستان از منطقه های مختلف تست میکنیم. ببینیم واقعا مناطق مختلف چقدر توی رتبه تاثیر داره. و این رتبه ها رو با نتیجه ای که این افزونه میده هم مقایسه کنیم. (البته شاید با یه کلمه کلیدی نشه نتیجه گیری کرد چون این افزونه برای خود من هم یه سری کلمات کلیدی رو درست و یا نهایت با اختلاف دو سه پله نشون میداد. ولی خیلی هاشونم با اختلاف های فاحش)

سلام بخشید این افزونه را کسی نداره ؟ افزونه DPPP | Deactivate Plugins Per Page

سلام. من از ژاکت خریدم. اگه میخواین، خصوصی پیام بدین بفرستم براتون

1 پسندیده

برای درخواست افزونه جدا تاپیک جدا بزنید تا نظم برقرار باشه لطفا

1 پسندیده

نه ایشون برای تست میخواستن. که متاسفانه میگن تاثیری رو سایتشون نداشته

1 پسندیده