درخواست افزونه فارسی ساز وردپرس

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان و اساتید عزیز؛
چند وقتی هست که بنده با افزونه های فارسی ساز به شدت مشکل دارم خواستم بدونم از شما عزیزان کسی افزونه فارسی یا تقویم فارسی برای وردپرس رو داره؟
مشکلاتی که بنده تجربه کردم:
۱- چسبیده شدن تمام تگ ها بعد از نصب فارسی ساز
۲- تداخل با افزونه گرویتی فرمز (حالت ایجکسش مربوط به پارسی دیت)
از افزونه های پارسی دیت، وردپرس فارسی و بقیه هم استفاده کردم ولی بازم مشکل دارن. افزونه‌ای میخوام که اول با گرویتی فرمز مشکل نداشته باشه دوم تگ هارو یکی نکنه.
مشکل اینطوریه که بین هر برچسب باید این «,» باشه ولی اینطوری میشه «،»
عجیب این همه برنامه نویس داریم توی حوزه وردپرس ولی یه فارسی ساز درست درمون نیست.
اگه این مورد رو کمک کنید ممنون میشم با تشکر.

2 پسندیده

سلام دوستان و اساتید عزیز لطفا این تصاویر رو مشاهده کنید :

بخش وبلاگ سایت

بخش محصولات سایت
حالت عادی

عکس حالت عادی زمانی هستش که افزونه فارسی ساز نصب نشده. در بخش مقالات و محصولات سایت میبینید که همه چی اوکی هستش.

حالا وقتی که افزونه فارسی سازی رو نصب میکنم(هرچی که باشه) یهو بهم میریزه برای اینکه بهتر دیده بشه بخش مقالات کاملا همه رو یکی میکنه مثل تصویر مربوطه

اگه از دوستان کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمکی به بنده بکنه. آقا لایک نکنید جواب بدید :rofl: :joy: :sweat_smile:
@Angel @Hosein @ablsh

2 پسندیده

سلام @Meysam_Kiani جان
امیدوارم حالت خوب باشه.

این افزونرو تست کردی؟

البته اگر سایت شما ووکامرسی هست، با نصب نسخه جدید ووکامرس فارسی، دیگه نیازی به نصب هیچ شمسی ساز دیگری ندارید.

3 پسندیده

سلام @Rahim جان شما خوبین؟ اقا دستت درد نکنه اوکی شد :heart_eyes:
چند هفته بود درگیرش بودم واقعا ممنونم لطف کردی.
این ووکامرس فارسی مشکل رو حل کرد.

2 پسندیده

سلام وقت بخیر، خوبین @Rahim جان
این ووکامرس فارسی یکم مشکلات درست میکرد و متاسفانه مجبور شدم پاکش کنم. یه افزونه فارسی ساز وردپرس هست که بسیار کار راه اندازه و خیلی سبکه.

2 پسندیده

سلام @Meysam_Kiani جان
ممنونم از لطفت.

مشکلات چی بود میثم جان؟

خواهش میکنم :tulip:
مشکل اصلیش این بود که با امتیاز ستاره‌های گوگل تداخل داشت یعنی کلا یه بلایی سرش میورد که گوگل نمیتونست بخونه. بخش محصولات و مقالات
با چندتا افزونه هم تست کردم متاسفانه نمی‌دونم ووکامرس فارسی چرا اینطوریه