درخواست افزونه محاسبه قیمت محصولات ووکامرس

سلام دوستان
دنبال یک افزونه ووکامرس و یا یک راه حل هستم با شرایط زیر :

فرض کنیم ما یک محصول داریم با ابعاد 1x2 و قیمت آن 280 تومان می باشد. حالا نیاز داریم دو فیلد باشه که کاربر اگه سایز 3x4 نیاز داشته باشه ، بتونه سایز خودش بر اساس طول و عرض رو وارد کنه و قیمت نهایی بهش نمایش داده بشه.

در تصویر زیر بخشی که لازم دارم رو در بخش کادر قرمز رنگ قرار دادم.

Untitled-1

ممنون از همراهی شما

2 پسندیده

سلام محمد جان،
امیدوارم حالت خوب باشه.

این افزونه‌ها رو بررسی کن:

موفق باشی عزیز.

5 پسندیده

سلام رحیم جان
ممنونم ، امیدوارم تو هم عالی باشی

بابت افزونه ها ممنون ، گزینه 4 رو اتفاقا بررسی کرده بودم که افزونه خیلی خوبی هست اما روش کارش اینجوریه که میگه مثلا برای 1 سانتی متر قیمت محصول رو میذاری و هر عددی وارد بشه ضرب میشه به قیمت 1 سانتی متری که بوده . اما چیزی که من مد نظرم هست، قیمت محصول ثابت باشه و ابعاد جدید ضرب به قیمت اصلی بشه.

اما افزونه های دیگه رو هم بررسی میکنم

مرسی از وقتی که گذاشتی :heart:

3 پسندیده

ممنونم محمد جان،

عزیزم لطفا اگر به نتیجه رسیدی یا جایگزین مناسبی پیدا کردی، من و دوستان رو هم مطلع کن.

ممنونم.

4 پسندیده

سلام محمدجان عزیز :kissing_heart:

این افزونه را هم بررسی کن برادر

WooCommerce Advanced Quantity

3 پسندیده

سلام
این افزونه حرفه ایی فرم سازه
این افزونه قابلیت تعیین قیمت داره ولی تو نمونه فرماش اون چیزی که می خواستی رو ندیدم ولی فک کنم بتونی باهاش بسازی

3 پسندیده

سلام رحیم جان و دوستان عزیز

به ترتیب موارد رو با هم بررسی کنیم

افزونه شماره 2 و 4 که شما معرفی کردی ، یک واحد مشخص داره که اگه ابعاد بدی ضرب بر اون واحد میشه. مناسب نیاز من نیست این شرایط.
افزونه شماره 3 شما : برای هر محصول فرمول نویسی داره و گزینه مناسبی نیست و تعداد کم نصب شده بخاطر دشواری کار با افزونه هست.
افزونه محمد عزیز : امکان ساخت 2 فیلد و گرفتن عرض و طول نبود و فقط میشه یک فیلد ساخت و اون موردی که مد نظر هست رو کم و یا زیاد کرد.
افزونه سینا جان : با توجه به اینکه به طور تخصصی یک فرم ساز هست برای این مورد امتحان نکردم ، ولی این فرم ساز خوبی به نظر میاد و چیزی که من دیدم از خیلی از فرم سازهای معروف پولی و رایگان حرفه ای تر هست، باید برای موارد دیگه حتما تست بشه .

اما بریم سراغ افزونه شماره 1 رحیم جان :
این افزونه دقیقا همون چیزی هست که باید باشه ، حتی خارج از نیاز من میشه گفت این افزونه انقدر به خوبی نوشته شده که هر فروشگاه داری اگه بخواد در بخش محصولات گزینه های مختلف رو به کاربر نمایش بده و حق انتخاب های زیادی رو به خریداراش بده میتونه به خوبی کمکش کنه. این افزونه قابلیت ساخت فرم با قابلیت Drag And Drop تمامی بخش ها رو میسازه که کار رو برای مدیر فروشگاه راحت میکنه ، در کل افزونه بسیار ساده با قابلیت های بسیار هست. برای راحتی و آشنایی با نحوه ساخت فرم فیلم آموزشی داخل صفحه افزونه وجود داره.
تنها مشکلی که من داشتم عدم نمایش فرم ساخته شده هست ، یعنی نتونستم فرم رو تو صفحه محصول ببینم ، که قطعا مشکل از سمت من هست و باید بررسی کنم مشکل از کجاست.

از شما دوستان عزیزم بابت کمک و وقتی که گذاشتید تشکر میکنم :heart:

4 پسندیده

با استفاده از گرویتی فرم و اددان های مربوط بهش میتونید این و همچنین خیلی از فراتر از این کارو هم انجام بدید :wink:

3 پسندیده

سلام
با افزونه شماره 1 اقا رحیم زمانی که داری فرم رو میسازی بالا سمت چپ یه چرخ دنده هست میزنی روش و دو گزینه اول رو فعال میکنی تا فرم ساختنه شده داخل صفحه محصول نمایش داده بشه و البته تاثیر بذاره روی قیمت

1 پسندیده