درخواست راهنمایی برای رفع ارور های سایت مپ

سلام

سایت مپ بنده به صورت خودکار توسط yoast seo ایجاد شده و در حال حاظر دارای برخی اشکلات و دیر اندکس شدن مطالب یا اندکس نشدن مطالب مواجه هست.

آدرس سایت مپ : https://mobileguide.ir/sitemap_index.xml

نمونه مطلب اندکس نشده ( زمان ارسال : 1 اردیبهشت ماه )

جالبه که مطالب مشابه موجود در وب سایت اندکس شدن ( برخی هم نشده :confused: )

ارور های موجود ( نمای کلی ) :

ارور موجود در بخش /author-sitemap.xml :

ارور موجود در بخش /post_tag-sitemap.xml :

ارور موجود در بخش /reply-sitemap.xml :

اگر راهکاری داشتید لطفا ارسال کنید :grin:

سلام و درود

متاسفانه این مشکل رو در بسیاری از جاها دیدم و همچنان برطرف نشده سایت مپ yoast seo رو غیر فعال و از سایت مپ زیر استفاده کنید

3 پسندیده

ی سوال دیگه ای هم داشتم که آیا مطلب مشابه رو گوگل اندکس نمی کنه ؟ اسپم حساب می شه ؟

تو بحث کاستوم رام گوشی های مختلف که میزارم 90 درصد از مراحل نصب گرفته تا معرفی اون کاستوم رام مشابه، تقریبا کپی هم هستن . الان بعضی از همین کاستوم رام ها اندکس نشدن :face_with_raised_eyebrow: ولی مطلبی که فردا یا چند روز بعدش گذاشته شده اندکس شدن :neutral_face:

اگر مطالب مشابه هستن یا باید ادغام شون کنید و همه در یک پست قرار بدید یا باید از کنونیکال استفاده کنید که در تنظیمات سئو مطلب در افزونه یواست سئو می تونین فعال کنید

2 پسندیده

سلام.
منم این مشکل رو داشتم بعد از چند روز حل شد و مشکلی نیست.
معمولا در دور های بعدی که میاد چک کنه برطرف میشه

2 پسندیده

از این افزونه ها می توانید استفاده کنید: (چون این مشکل رو بیش از 6 ماه بود که با یواست داشتم و بعد نقشه سایت رو تغییر دادم درست شد)

4 پسندیده

سلام ، راستش من با کل افزونه های نقشه های سایت این مشکل رو به دوش کشیدم به جز سه حالت

1. ساخت نقشه سایت بصورت دستی
  2. نقشه سایت افزونه آل این وان سئو
  3. Brothersoft Sitemap
    اینا مشکل نداشتن توی وبمستر گوگل
4 پسندیده

سلام

سایت مپ yoast seo رو غیر فعال و سایت مپ Google XML Sitemaps را فعال کردم و فعلا هیچ اخطاری را دریافت نکرده ام.

دلایل این که یک مطلب تو گوگل اندکس نمیشه چی هست :thinking: ، قبلا فکر می کردم مشکل از سایت مپ هست ولی بازم هم مشکل پا برجاس. یکی از مطالب اندکس نشده بعد از تغییر سایت مپ، [این صفحه]https://mobileguide.ir/download/%d9%88%d8%a7%d9%84%d9%be%db%8c%d9%be%d8%b1-miui-12-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af/ که در تاریخ 8 اردیبهشت منتشر شده می باشد. ولی مطلبی که روز بعد آن منتشر شده در کمال تعجب اندکس شده و جایگاه خوب هم داره :hushed:

1 پسندیده

سلام و درود

این مورد نامشخصه و طبق تحقیقاتی که مدت ها انجام دادم. می گفتند به خاطر تغییرات و سرچ کنسول جدید، این قسمت باگ هایی داره که یکیش همین مشکل ایندکس سایت مپ هست و اینو از خیلی دوستان سئو کار هم پرسیدم نمی دونستن و با جواب های روتین پاسخ می دادن. در نتیجه با کلی تحقیق و زمان رسیدم که مشکل از سمت گوگل هست و نمی تونه به خاطر مشکل از سرور یا وردپرس یا سایت مپ باشه

2 پسندیده

ممنون از راهنماییت :pray:

بنظرت گزینه REQUEST INDEXING کار ساز هست :thinking:

خواهش می کنم. بله. حتما. بعد از هر محتوایی که تولید و بروزرسانی میشه این کار رو انجام بدید

1 پسندیده

سلام
ببخشید من یک سایت در رزبلاگ ساخته ام و آن را در گوگل وب مستر ثبت کردم. اما وقتی می خواهم سایت مپ رو اضافه کنم به من ارور Couldn’t fetch رو نمایش می دهد.