در سرچ کنسول با لینک مواجه شدم که در سایت وجود ندارد

سلام و عرض ادب

هر دو روز یکبار سرچ کنسول تعداد لینکهای زیادی را نشان میدهد که اصلا وجود ندارد(سایت با وردپرس طراحی شده است)
مثلا من در سایت لینک زیر را دارم

https://faradissoft.com/crm-software
سرچ کنسول لینکهای نامربوط زیر را پیدا کرده است.
یعنی به انتهای لینک اصلی من پارامترهایی پاس داده شده است

https://faradissoft.com/crm-software...iAAEgKS5fD_BwE

یا لینکهای نامربوط خیلی خیلی زیادی پیدا کرده است

سایت ویروس کشی کردم htaccess هم بررسی کردم
ممنون میشوم اگر تجربه مشابه داشتید راهنمایی کنید

سلام وقت بخیر
این مورد به خاطر استفاده از افزونه های نال شده می باشد یکسری فایل مخرب دارند که در عملکرد سایت را دچار اختلال می کنند باید تمامی فایل هایی که بر روی لینکدهی تاثیر مستقیم دارند را بررسی کنید.
htaccess,index.php و…

1 پسندیده

دوست عزیز ممنون که جواب دادید افزونه های نال شده ندارم قبلا ویروسی بود که ویروس کشی کردم این فایلها هم که فرمودید بررسی کردم مشکلی نداشت متاسفانه تا الان نزدیک به 15 k لینک نامعتبر ثبت شده دیگه نمیدونم چکار کنم
راهکار دیگه ای ندارید؟؟؟

منظور از نال شده، پلاگین‌هاییه که از منابعی به جز منبع اصلی دانلود شده. به طور مثال شما از یواست برای سئو و از راکت برای کشینگ استفاده می کنید.
آیا این موارد رو به شکل قانونی از وبسایت‌های خودشون به طور مستقیم خریداری کردید؟

لطفا یک لینک را به صورت کامل ارسال کنید تا موارد را مشاهده کنیم ،همچین بهتر است از صفحه افزونه های خود تصویر ارسال کنید

بله افزونه ها را خرید کردم از سایتهایی مثل ژاکت و ابزاروردپرس تم وردپرس هم از ایران آوادا خریدم

ممنون میشم کمکم کنید تا الان نزدیک به 31k لینک نامربوط در سرچ کنسول پیدا کرده

راکت هم رو سایتم هست ولی یادم نیست از کجا خریدم

همه لینکهایی که =us? دارد لینکهای نامربوط است تا الان حدود 35k از این لینکها پیدا کرده که هیچ کدوم هم در sitemap سایت وجود نداره

درود بر شما
طبق تجربه بنده، وقتی کاربری در سایت شما سرچ می کنه، نتیجه اون جستجو به عنوان یک برگه مجزا به ربات های گوگل معرفی میشه. هم چنین وقتی شما به انتهای آدرس سایت تون، عبارت های نامفهوم و تصادفی وارد کنید و با برگه 404 سایت تون مواجه می‌شوید این مورد هم یه برگه مجزا به ربات های گوگل معرفی میشه.
پیشنهاد بنده:
اگه از افزونه رنک مث استفاده می کنید، وارد تنظیمات این افزونه بشوید و تمام موارد 404 رو به صفحه اصلی یا صفحه دلخواه تان هدایت کنید. البته افزونه های دیگری هم، چنین کاری رو انجام میدن مثل Redirect 404 to Homepage.
راهکار بنده فقط به عنوان پیشنهاده و امکان دارد راه قطعی مشکل شما نباشد، پس با تصمیم خودتون چنین راه حلی رو انجام بدید.
موفق باشید

عزیز گرامی، رسما کلید درب خونه رو دادی دست جایی که نباید بدی دیگه.
البته الزاما نمیدونم مشکلی که داری از همین میتونه باشه یا خیر. ولی تجربۀ شخصی و کاری خودم، نشون میده درصد بسیار قابل توجهی از وبسایتهایی که چنین کاری کردند، به مشکلات مختلف برخورد کردند.
وبسایتهایی که ازشون، پلاگین‌هاتون رو خریداری کردید، همون نال هستند.
تنها نسخۀ معتبر هر افزونه‌ای، وبسایت مرکزی خودشه و برای قالب ها هم که تکلیف با تم فارست و امثالهم روشنه.
کاملا متوجهم که با وضع دلاری فعلی، صرفه ممکنه نداشته باشه اما یه موقع می‌بینید مشکلاتی به وجود میاد که گاها تا 10 برابر همون افزونه رو پرداخت می‌کنید و باز هم اونطور که باید مشکل حل بشه، نمیشه.
در خصوص پلاگینهاتون هم همون اول دارم آواداکور و بیلدرش رو به علاوه سازنده می‌بینم.
چیزی که شما لازم دارید در تم فارست در این لینکه.