دوست دارین طراح وب بشین نمیدونین چطوری شروع کنین ؟

با سلام علی رویین تن هستم با یه نکته مهم دیگه واسه شما دوستان
برای طراح وب شدن باید اول
html , css , javascript
رو بلد باشید
این ها زبان های فرانت هستند که باید هر طراح وبی بلد باشه

اما سمت بک اند اگه بخوایم بریم

شما میتونید
php
asp.net
node.js
go

و…
یاد بگیرید

امروزه node.js به دلیل اینکه از جاوااسکریپت استفاده میکنه باعث میشه که کسانی که سمت فرانت اند و بک اند دارن کار میکنن کار کردنشون سریع تر بشه و هماهنگی بیشتری باهم داشته باشن

به علاوه فریم ورک های محبوب client-side مانند Ember و React و Angular همگی با استفاده از جاوا اسکریپت ایجاد شده اند. حال اگر شما در سمت سرور خود از Nodejs استفاده کنید تمام مزایای یک زبان اسکریپتی را در توسعه اپلیکیشن خود خواهید داشت.

و اینکه نود جی اس انعطاف پذیری بالایی داره
اگه پیشنهاد یا نکته ی دیگه ای دارین ممنون میشم بهم بگین
با تشکر از شما

3 پسندیده

دلیل محبوبیت جاوااسکریپت، بیشتر به خاطر اسکی رفت هاس :joy:

وقتی که گوگل ورژن اوپن سورس شده کروم رو با نام کرومیوم منتشر کرد، NodeJS به وجود اومد که خودش هم میگه از انجین V8 استفاده میکنه و انجین V8 ، انجین جاوااسکریپتی گوگل کروم هست. انجین گوگل کروم رو اسکی رفتن چنتا چیز هم بهش اضافه کردن گفتن ما هم زبان ساختیم :joy:

بعد از اون فریمورک Electron JS ساخته شد که از کرومیوم استفاده میکنه و چون کرومیوم اوپن سورس هست، اومده همه بخش ها رو حذف کرده و از کرومیوم، فقط یک برنامه خالی سفید ساخته و گفته شما فقط آدرس صفحه اصلی رو بده من هنگام بالا اومدن برنامه برات لود میکنم.

3 پسندیده

و اینکه php فریمورک لاراول رو داره که به تنهایی یک غول بک اند محسوب میشه. هر امکانی رو که میخوای با چند خط کد پیاده میکنی. از ترکیب لاراول و Vue JS که دیگه نگم براتون.

3 پسندیده

سلام و ارادت
من خودم وردپرس کار می کنم و در حال یادگیری PHP هم هستم.
اما به نظرم پایتون آینده روشن تری خواهد داشت، مخصوصا با وجود django .

1 پسندیده