راهنمایی بابت اتصال هاست برای محصولات مجازی ووکامرس

سلام
دوستان من تو فروشگاه ووکامرس محصولات مجازی میفروشم.
اما حجم محصولاتم بالاست. چیزی حدود 200گیگ و به مرور زمان بیشتر هم میشه.
دو سوال:
1- از هاست دانلود استفاده کنم یا سرویس رایگانی هست که بشه محصولات رو اونجا گذاشت؟
2- چطور به ووکامرس متصل کنم تا مشتری بتونه بعد از خرید مستقیم دانلود کنه؟

اگر تجربه ای دارین ممنون میشم در جریان بذارید.

سلام
1- در هر صورت امنیت محصول در حالت هاست رایگان از دست میره بهتره هاست دانلود استفاده کنید یا محصولات رو لایسنس گذاری کنید .
2- در قسمت ویرایش محصول>>محصول دانلودی رو انتخاب کنید . >> فایل‌های دانلودی >> قسمت لینک فایل آدرس فایل هاتون رو وارد کنید.

ممنون بابت پاسختون
اما من سوالم این بود که اگر از هاست دانلود هم قرار هست استفاده بشه. چطور به ووکامرس متصلش کنیم!؟
ست کردن دی ان اس ها رو هم بلدم اما ووکامرس فقط پوشه مخصوص خودش در هاست اصلی رو میشناسه و از مسیرهای دیگه , حتی روی هاست اصلی هم نمیشه لینکی رو در بخش فایل های دانلودی قرار داد.

اشتباه میکنید فکر میکنم .
البته من اکثرا فایل هام رو قفل گذاری میکنم و بعد روی هاست رایگان قرار میدم ولی اول zip میکنم و رمز روی zip هم میزارم . (رمز گزاری روی فیلم ها هم حتما انجام میدم با قفل نرم افزاری ) برای همون از ذخیره سازی داخل ووکامرس استفاده نکردم. برای اتصال هاست دانلود هم از تاپیک :

1 پسندیده

ممنون بابت راهنماییتون.
من با هاست دانلود خریدن هم مشکل ندارم. مشکل اصلیم اینه که چطور لینک رو به محصولات دانلودی ووکامرس بدم که کاربر بعد از خرید بتونه دانلود کنه.
دوستانی که این تجربه رو دارن میدونن که ووکامرس فقط پوشه ووکامرس در پوشه آپلود رو برای محصولات دانلودی قبول میکنه.
من اتصال هاست دانلود به وردپرس رو بلدم. حتی اگر همه رسانه ها روی هاست دانلود باشه. بازم ووکامرس با فایلهایی که روی هاست دانلوده نمیتونه ارتباط بگیره

تو عکس کامل برات توضیح دادم که لینک دانلود رو کجا قرار بدی مشکلت رفع میشه :face_with_raised_eyebrow:

1 پسندیده

دوست عزیز, اینکه لینک رو کجا بذاریم تو ووکامرس که یه مورد ابتدایی هست!!
من نگفتم بلد نیستم محصول دانلودی بذارم!
مشکل اینه که وقتی فایل رو تو هاست دانلود میذارم و لینکشو به ووکامرس میدم, نمیتونه کد گذاری کنه و مشتری بعد از خرید نمیتونه دانلود کنه و با خطا مواجه میشه.
رمز گذاشتن روی فایل مشکل من نیست. امنیت لینک دانلودی باید حفظ بشه

سلام
دوتا پلاگین در این جهت نوشته شده،
یکیش بخاطر اینه که ووکامرس با اپدیت فایل لینک اپدیت نمیشه و اینو رفع کرده
یکیش هم امنیت لینک دانلود هست.

ایرانی هم هستن. دایرکت بده

چجوری میشه دایرکت داد؟

سلام دوست عزیز
با سلام
هاست دانلودی من به هاست اصلیم متصل شده و فایل هایی برای دانلود روش قرار دادم ولی به یه مشکلی برخوردم
زمانی که کاربر یک فایل رو از توی سایت خرید میکنه و جریان پرداخت و مراحل پرداخت رو کامل انجام میده و وارد صفحه کاربری میشه که دکمه دانلود که حاوی لینک دانلود هست رو میزنه و میخواد دانلود کنه دانلود نمیشه و لینک دانلود اجرا نمیشه و این خطا رو میزنه ( متاسفانه دسترسی شما برای دانلود این فایل محدود شده است. برو به فروشگاه) رو نمایش میده
چندین جا مطالعه کردم ولی به نتیجه نرسیدم
تمام تنطیمات استاندارد که ووکامرس داره رو هم انجام دادم تیک ها رو فعال کردم مثلا( حالت اجبار به دانلود رو زدم و دوتا تیک بعدی رو برداشتم ولی بازم نشد. ده روزه درگیرشم ولی هیچ راهی پیدا نکردم. نهایتا اومدم لینک دانلود رو توی فروشگاه قرار دادم ولی ازونجایی که فقط یک محصول ندارم نمیشه لینک همه فایل ها رو در فروشگاه قرار داد چون هزکس وارد میشه بقیه لینکهای دانلودی که نخریده هم میتونه ببینه. الان دیگه نمیدونم باید چیکار کنم. میشه راهنماییم کنید؟

سلام،چیش شد آخرش؟
مشکل حل شد؟
اگه اره …چطوری؟

چون منم زمین گیر شدم سر این ارور…