راهنمایی برای خرید هاست مناسب و پرسرعت

سلام به همه کاربران. ما یه سایتی داریم که چون فرایند سئو روش در حال انجام هست تعداد بازدیدش در حال افزایش هست. از طرفی فعلا در حدی نیست که بخوایم سرور براش بگیریم و باید با هاست اشتراکی بریم جلو. حجم فایل هامون هم بیش از 3 گیگ نیست. از لحاظ حجم مطالب هم باید عرض کنم که حدو 50 تا محصول سخت افزاری توشه و 7 -8 تا هم نرم افزار داریم در حوزه رستورانی و فروشگاهی که برای هر کدوم یه لندینگ پیج زدیم. میشه یه هاست خوب و با سرعت معرفی کنید که کاربر همش 503 نخوره؟

سلام

بسته های هاست وردپرس آلمان سون هاست رو بررسی کنید.
بسته های انتهای (به خصوص بسته 5) منابع قابل توجهی در اختیارتون خواهند گذاشت.

1 پسندیده

خیلی ممنون از پاسخ سریع تون. رفتم دیدم. خیلی خوبه آپشن هاش فقط یه خرده قیمتش بالاست برای ما. ما نهایتا میخوایم سالانه یه تومن هزینه کنیم. ینی تقریبا میشه همون بسته شماره 3. شما فکر میکنید واسه یه همچین سایتی، بسته 3 جواب میده؟
آدرس سایت اینه: https://baransys.com/

@sj123

خواهش میکنم. :slight_smile:

نمیشه با بررسی یک سایت به نتیجه گیری دقیقی رسید که آیا این بسته برای شما مناسب هست یا خیر.
مناسب بودن منابع در اکثر مواقع لحظه ایست و در لحظات پر ترافیک و پر بازید هست که منابع بیشتر کارگشا هستند.

پیشنهاد من به شما خرید بسته متناسب با بودجه و منابع مورد نیاز ابتدایی هست و در صورتیکه ترافیک بیشتر و بازدید بیشتری داشتید که منجر به درآمد احتمالی بیشتر شما از وب ساییتون خواهد شد، بسته رو ارتقا بدید.

بسته های سون هاست هم قابلیت ارتقا پکیج هارو دارا میباشند (مثلا بسته 3 به بسته 4) و هم قابلیت خرید افزودنی هارو شامل میشوند (مثلا خرید یک هسته VCPU و یا RAM اضافه تر).

1 پسندیده

خیلی ممنون. لطف کردین

1 پسندیده

سلام حامد جان ،
ببینید در حال حاضر سایتی ک شما دارید با بازدیدی کهاز آنالیز سایتتون در حال حاضر چک کردم میتو.نید بسته لینوکس رو تهیه کنید ، ولی در آینده با ارتقا سطح کاری و افزایش بازدید باید مهاجرت کنید به پلن وردپرس ، در رابطه با ایران و آلمان هم بگم تفاوتی از لحاظ سخت افزاری ندارن ، دقیقا سخت افزاری که توی سرویس ایران استفاده کردیم توی آلمان هم داریم استفاده میکنیم ، حالا میرسیم به اینکه سایتتون با وردپرس هست ، پلن وردپرس کاملا بهینه سازی شده برای وردپرس و قدرت بی نظیری بهش دادیم ، از سمت دیگه توی خرید سالانه هدیه ما به شما بهینه سازی رایگان سایتتون هست ، روی پلن وردپرس چه سه ماهه و چه سالانه افزونه راکت پرمیوم هدیه داده میشه ، فکر میکنم از ابتدا اگر هزینه هاش براتون مشکلی نداره میتونید روی پلن وردپرس جلو برید و لوکیشن هم سعی کنید اگر روی اروپا بوده تا الان رو اروپا بگیرید و اگر ایران بودید همون ایران بگیرید .
موفق و پیروز باشید