راهنمایی برای هاست دانلود برای دو دامین مختلف

سلام.
تاپیک هایی شبیه این تاپیک دیدم ولی بنا بر یکی دوتا سوال دیگر خواستم مجدد تایپک ایجاد کنم.
من دوتا هاست وردپرس دارم از سون هاست، یکی داخل ایران، خارج

بیشتر مطالبی که قصد داریم در سایت ها منتشر کنیم فایل های ویدیویی هستند که به صورت zip شده قابل دانلود هستند.
به نظر شما یک هاست دانلود بگیرم برای دو تا هاستی که دارم کار درست و امکان پذیری هست ؟ اگر یک هاست برای دوتا هاست بگیرم اینجوری نمیشه تحت عنوان ساب دامین داشته باشم. مثلا dl.domain1.ir

2- اینکه نحوه دسترسی به فایل ها از داخل خود ورپرس توسط افزونه امکان پذیر هست، درسته؟

سلام جناب رحیمی عزیز ،
من نزدیک به هشت سال میشه توی زمینه سایت دانلود دارم فعالیت میکنم ، حالا چیزی که برام تجربه واقعا مفیدی شده این هست که یک دامین رو اختصاص میدم برای هاست دانلودم مثلا دامین x.com فقط وصل هست به هاست دانلود وسایت هام همه a.com و b.com و c.com ، قبلا منم سایت هارو با dl و… آغاز میکردم که خوب هنوز مشکلات زیادی این روند داره اما سایت های جدید رو منم با همین روند جدید یعنی یک دامنه برای سرور دانلود میرم جلو خیلی راحت تر نتیجه میگیرم
حالا از این بحث بگذریم این ی نتیجه تجربی بود که این روزها اگر دقت کنید زیاد استفاده میشه
اما میرسیم سر هاست دانلود با این روندی که شما فرمودی ، ببینید برای هر هاست دانلود یک ادد دامین دارید پس باید برای هر سایتتون یک هاست دانلود بگیرید حالا اون فضایی که میخوایید بزارید برای دوتاش مثلا صد گیگ دوتا 50 گیگ جدا بگیرید
اما میریم سر بحث اینکه از داخل خود وردپرس فایل منیجر هست ؟ بله هست افزونه داره نصب میکنید اما این افزونه فایل هایی رو به شما نمایش میده که داخل همون هاست هستن و فایل های ساب دامین روی هاست دانلود رو براتون نمایش نخواهد داد
برای اینکه بتونید فایل های روی هاست دانلودتون رو با فایل منیجر داخل وردپرس ببینید باید با استفاده از ftp افزونه فایل منیجر که لینک کردم متصل بشید و مدیریت کنید

3 پسندیده

سلام.
ممنون بابت توضیح کامل تون.
به نظرم روش اولی که یک دامین برای فقط دانلود باشه گزینه خوبی هستش.
احتمالا همین کار رو انجام بدم.
اگر باز سوالی داشتم در رابطه با همین موضوع در همین تاپیک میزارم.
ممنون

سلام مجدد.
میخوام هاست رو خریدای کنم.
صرفا مجدد خواستم بپرسم، پس طبق چیزی که فرمودید، یک هاست دانلود میگیرم، یک دامینی روش ست میشه . و داخل وب سایت هایی که دارم با اون افزونه ازش استفاده میکنم درسته ؟
فقط تو این حالت لینک فایل هایی که دارم، آیا وکامرس مدت دار تولید میکنه ؟ یا دقیقا همان آدرس فایل رو مستقیم استفاده میکنه ؟

سلام جناب رحیمی عزیزی ، بله ، قسمت بعدی خیر ، ووکامرس لینک هارو رندوم جنریت نمیکنه متاسفانه و برای اینکار باید دراپ باکس رو کنید هاست دانلود ک رندوم جنریت کنه اگر فایل دانلودی پولی هست یا خودتون کد نویسی کنید ،
البته فکر کنم افزونه باشه برای اینکار اما چون نیازی نبوده ا بحال بهش شناخیت ازش ندارم

1 پسندیده