راهنمایی در مورد وردپرس در ویندوز

سلام.
ما چهار تا سایت داریم که دوتا وردپرس، و دات نت هستند، فعلا که یک سرور مجازی دارم و دوتا هاست وردپرس از سون هاست، با این اوصاف ، سوال زیر رو داشتم

1- امکان راه اندازی وردپرس در سرور با سیستم عامل ویندوز هست ؟ اگه بله، آیا راه اندازی وردپرس در ویندوز از نظر سرعتی تفاوتی خواهد داشت ؟
اگر شدنی باشد، چه کارهایی باید انجام شود.

پیشاپیش از راهنمای شما دوستان سپاسگذارم.

سلام و درود

برای راه اندازی وردپرس در سرور ویندوز نیاز به نصب کنترل پنل مثل پلسک یا نصب اپاچی، mysql و ماژول های مورد نیاز هست.

کیفیت وردپرس در هاست ویندوز، مطلوب نیست و پیشنهاد نمی کنم چون بعضی از مشکلات ماژولاری و تداخل هایی پیش می یاد و بهتره از سرور لینوکس استفاده بشه. همچنین امکان مشکل در منابع هم هست.

اگر قراره شما سرور ویندوز رو هم به عنوان ریموت و وردپرس استفاده کنید اصلا به سمتش قدم نزارید چون منابع مصرفی ویندوز بالاست و به صرفه نیست. ولی به سیستم عامل لینوکس تغییر بدید و به راحتی با نصب کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل می تونید از وردپرس استفاده کنید

2 پسندیده

سلام ، من قبلا این موضوع رو دیده بودم و مایکروسافت هم داخل دانشنامه خودش اتفاقا دربارش راهکارو آموزش گذاشته که از این لینک میتونید پیگیر باشید
اما دوست من وبمستر عزیز درست میگه وردپرس از لینوکس هست و بهتره با خود لینوکس کار کنه تا اینکه وارد حالات شبیه سازی بشه

1 پسندیده