راهنمایی سامانه ایرنیک و مراحل ثبت دامنه

سلام دوستان چه قدر زمان میبره تا دامنه توسط سامانه ایرنیک ثبت بشه. بعد کسی میتونه مراحل اتصال دامنه به هاست رو توضیح بده یا خود سون هاست به صورت اتوماسیون انجام میده و اینکه هنوز نیم سرورهام روی دامنه ست نشده ونمی تونم SSL رو فعال کنم، آیا این موضوع به سامانه ثبت دامنه توسط ایرنیک ربط داره یا خیر؟

سلام
به غیر از تعطیلات کمتر از 24 ساعت ثبت انجام میشه.
ساعت 13 ظهر درخواست دادم ، ساعت 16 همان روز تایید و ثبت شده.

برای اتصال به هاست مورد خاصی نیاز نیست ، در زمان ثبت سفارش هاست ، دامنه خود را وارد نمایید. بعد از خرید هاست 2 عدد نیم سرور به شما داده میشه که این نیم سرور رو از طریق سایت ایرنیک و بخش دامنه وارد بفرمایید.

موفق باشید

3 پسندیده

بعد مهلت ارسال مدارک تا کی هستش؟ آخه تو خود سامانه گفته در صورت ارسال ایمیل باید مدارک رو برای احراز هویت صاحب امتیاز دامنه بفرستیم. ایمیل هنوز نیومده اما میشه مدارک رو فرستاد دیگ؟

مدارک برای چه منظور خواسته شده ؟
دامنه انتقالی هست از شخص دیگر به شما؟
مدارک ثبت نام اولیه در ایرنیک هست؟
مدارک برای دامنه خاص است؟

بفرمایید کدام مورد هست تا راهنمایی کنم خدمتتون

1 پسندیده

ثبت نام اولیه هستش. دامنه رو عصر ثبت کردم، الان در وضعیت بررسی توسط ایرنیک هستش. در ضمن قبلا هم اصن شناسه ای در سامانه ی ایرنیک نداشتم. بعد یک مشکل عجیبی که مشتری داره اینه که کارت ملیش رو گم کرده، و کارت ملی جدیدشم هنوز نیومده. بعد تو هر سامانه ای که مدرک میخواد من انگشت به دهان میمونم چیکار کنم. نمیدونم آیا سامانه ایرنیک برای احراز هویت عکس صفحه اول شناسنامه هم قبول میکنه یا خیر؟!؟!
جالبتر از این که تو سامانه گقته ایمیلی تعهدنامه ارسال میشه، اما هنوز ارسال نشده. سامانه ی جالبی هستش.

برای ثبت نام اولیه اشخاص حقیقی مدارکی نیاز نیست.

اگر دامنه رو عصر ثبت کردید و در پنل ایرنیک و در قسمت وضعیت دامنه ( در انتظار تایید توسط واحد ثبت، پرداخت شده ) درج شده باشد ، تا امروز نهایت بعد از ظهر تایید میشه.

1 پسندیده

خیلی ممنون از شما دوست عزیز. بسیار لطف کردید.

1 پسندیده