راهنمای بهترین اسکریپت کوتاه کننده لینک

سلام من می خوام یک اسکریپت کوتاه کننده خصوصی برای خودم نصب کنم ممنون می شوم کسانی که تجربه دارند راهنمایی کنند چه اسکریپی نصب کنم

سلام دوست عزیز اسکریپت های زیادی در سطح اینترنت وجود داره می تونین یه سرچ کنین البته بعضی هاشون نیاز به یه مقدار اختصاصی دارن ، اگر برای خود سایت وردپرسی هم نیاز داشته باشین میشه با اختصاصی یا پلاگین این مورد رو اوکی کرد

2 پسندیده

سلام دوست عزیز تو اینترنت ابتدا سرچ کردم که اینجا کمک خواستم متاسفانه نمی دونم کدام بهتر هست و کسانی که قبلا نصب کردند خواستم ازشون راهنمایی بگیرم

درود.
اگر نیاز به کوتاه کننده لینک خصوصی توی هاست خودتون دارید، از اسکریپت کوتاه کننده لینک Premium URL Shortener استفاده کنید، این اسکریپت بهترین موردی هست که من میشناسم.
در اینترنت سرچ کنید و نسخه ی نال شده و کرک رو از سایت های معتبر ایرانی دانلود و نصب کنید

در غیر این صورت از کوتاه کننده لینک زایا استفاده کنید

2 پسندیده

وقتی کوتاه کننده لینک زایا هست دیگه نیازی به اسکریپت نیست. زایا پروژه خودمونه و خیلی راحت می تونید لینکاتون رو باهاش کوتاه کنید. حتی می تونید دامنه های خودتون رو بهش متصل کنید. برای دریافت اشتراک پریمیوم رایگان یکساله پیغام بزنید. اگر از مشتریان سون هاست باشید رایگان یکسال بهتون ارایه میدیم. البته تعداد محدود موجود هست.

2 پسندیده