راه اندازی قالب ها برای پیشنمایش دمو

سلام دوستان عزیز

من یک سایت فروشگاه قالب راه اندازی کردم اما تو بخش پیشنمایش قالب برای دمو به مشکل مواجع شدم لطفا هر کسی که میتوانه راهنمایی کنه میخوام قالب های فروشگاه ام روی هاستم برای پیشنمایش بیزارم ممنون میشم راهنمایی کنید .

باتشکر

برای راه اندازی پیشنمایش قالب بهتره شما یه ساب دامین ایجاد کنید و یه هاست برای این ساب دامین تهیه کنید
البته اگه عرایض شما رو درست فهمیده باشم

1 پسندیده

درسته منطور من رو فهمیدن اما میخوام روی هاست سایت اصلی خوب قالب ها رو اپلود کنم چیطوری باید انجام داد ؟
ممنون

اگه نظر بنده رو بخواهید بهتره از یه هاست جدا استفاده کنید
با این کار منابع سایت اصلیتون کم نمیاره
و همچنین رو سایت اصلی رو ایندکستون نمیشه پیشنمایش ایجاد کرد
بهتره رو یه هاست جدا این کار رو انجام بدید و با افزونه ی fbar پیشنمایش رو نشون بدید

1 پسندیده

ممنون از راهنمایی تون دوست عزیز مثل این میخوام این سایت رو نگاه کنید بنظر من روی هاست سایت اصلی شان دمو گذاشته اگر ببنشید !!
http://kabinweb.ir/Topdeal/

مشابه همین کار کافیه :
یه پوشه (فولدر ) در روت اصلی هاست (public_html ) بسازید و وردپرس رو نصب کنید و قالب مد نظرتون رو از پیشخوان وردپرس نصب نمایید .
در کل بهتره از یک هاست جدا استفاده نمایید :rose:

1 پسندیده

اها اگر از هاست جدا استفاده کنم مجبور هستم دامنه جداگانه ثبت کنم درسته ؟

نه
میتونید از دامنه فعلیتون یک ساب دامین ایجاد کنید مشابه : http://demo.YourSite.com
اگر احتیاج بود بفرمایید آموزش ایجاد ساب دامنه و متصل کردن هاست به ساب دامین رو همینجا بفرستم

2 پسندیده

ممنون میشم واقعا اگر ارسال کنید

تشکر زیاد

1 پسندیده

همونطور که حسین عزیز توضیح دادن، بهتر هست که از هاست جداگانه برای این کار استفاده کنین. دامنه اصلی و هاست اصلی شما محل کسب و کار شماست و نباید منابع اون رو برای دمو اشغال کرد. به این دلیل که اگر ترافیک بالا به دمو های شما برسه، وب سایت اصلیتون کند میشه. مگر اینکه سرور مجازی بگیرید که منابع بالا داشته باشه. در هر صورت چه در هاست اشتراکی و چه در هاست اختصاصی، دمو ها رو جدا کنین. اینطوری امنیت وب سایت اصلیتون بیشتر خواهد بود.

فکرش رو کنین که افزونه هایی که روی یکی از دمو نصب کردید بدمت زیادی بروزرسانی نشن و یه حفره امنیتی در اون ایجاد بشه. این حفره امنیتی می تونه خطری برای وب سایت اصلی و تمامی دمو ها باشه.

2 پسندیده

اها ممنون
باید فقط هاست جداگانه بگیریم اره روی همین دامنه اصلی میشه نمایش داد یعتی به گفته حسین عزیز میتوانم از همین دامنه اصلی مان یک ساب دامن بسازم ؟
خب ابتدا باید مشخص کنید نام ساب دامینتون چی هست!
به عنوان مثال ساب دامینی با نام demo میخایم بسازیم ( demo.site.com )
بعد از مشخص نمودن نام ساب دامین باید هاستتون رو تهیه کنید
هاستی به همین ساب دامین که میخاهید خریداری کنید پس از خرید اطلاعات هاست برای شما ارسال میشه که آیپی هاست نیز به همراه اطلاعات هاست ارسال میشه اون آیپی رو کپی کنید(توجه کنید ) این آیپی احتیاج هست)
خب مرحله ی بعد ساخت ساب دامین هستش :
اگر شما هاستتون رو از سون هاست خریداری کرده باشید بخش مدیریت سی پنل مشابه هست
پس از ورود به هاست اصلیتون به بخش زیر مراجعه فرمایید :
QIP%20Shot%20-%20Screen%20288
از قسمت Domains در سی پنل به اون بخشی که دورش خط کشیدم مزاجعه کنید
سپس با قسمتی مشابه ذیل مواجه میشید:

که شما با قسمت Add an A Record کار دارید
در قسمت name باید ساب دامینی که میخاهید داشته باشید رو تایپ کنید
در قسمت address باید اون آیپی که شما کپی کردید (همون آیپی که از اطلاعات هاست خریداری شده به دست آوردید ) رو وارد کنید
سپس دکمه add an A Record رو بزنید و تمام (مشابه توضیح عکس ) :
QIP%20Shot%20-%20Screen%20290
سپس منتظر بمونید تا آیپی وارد شده با ساب دامینتون ست بشه

4 پسندیده

خب ابتدا باید مشخص کنید نام ساب دامینتون چی هست!

این گزینه رو از کجاه مشخص کنم ؟

1 پسندیده

این نام ساب دامین رو از نظر خودت چی میخای بزاری
تو فکر خودت
بعد بری هاست بخری برای ساب دامین
ببخشید یکم گنگ توضیح دادم

2 پسندیده

اها درسته ممنون من الان هاست دارم و تهیه کردم بعد باید برگردم روی سی پنل دامنه اصلی از اونجا این مرحله رو ادامه بدم درسته اگر اشتباه نکنم ؟

1 پسندیده

بله بایداز سی پنل دامنه اصلیتون مراحل رو ادامه بدید

1 پسندیده

الان امتحان میکنم اگر به مشکل مواجه شدم ممنون میشم راهنمایی ام کنید
ممنون

1 پسندیده

سلام کسی هست دوستان عزیز؟

سلام

اینجا چت روم نیست. سوالتون رو بپرسید در هر زمان کاربری آنلاین بود و جواب سوالتون رو داشت بهتون پاسخ میدن.
لطفا قوانین و مقررات انجمن رو با دقت مطالعه کنین.

ممنون ازز همکاری شما

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز
امید که خندان باشین
ببخشید دوستان میخواستم از شما عزیزان یک راهنمایی در مورد نصب دمو قالب ها روی هاست کمک بیگیرم هر که میدونه بنده رو راهنمایی کنه ممنون میشم
باتشکر از همه شما دوستان عزیز