راه اندازی وب اپلیکیشن PWA برای وردپرس

سلام وقت بخیر
برای سایت چطور وب اپلیکیشن PWA درست کنم
افزونه ای یا … داره ؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی
برای وردپرس به سادگی تمام با یک افزونه میتونید اینکار رو انجام بدید ، افزونه های زیادی هستن برای اینکار ولی من خودم تجربه استفاده این افزونه رو دارم و پیشنهاد میکنم حتما ، خیلی ساده و روون هست و تنظیمات سخت و پیچیده ای هم نداره

1 پسندیده

سلام میشه لطفا توضیحات تکمیل تری بدید از این افزونه ؟ @Angel

ممنون لطف کردین
حالا استفاده از وب اپلیکیشن PWA پیشنهاد میشه برای وب سایت های وردپرسی یا نه؟؟؟
مزایا و معایبش؟

سلام ، منظورتون رو متوجه نشدم چه توضیحی رو مورد نظرتونه ؟

خواهش میکنم ، ببینید بستگی داره شما کاربراتون چطور از سایت استفاده کنن ، وب اپلیکیشن تقریبا جایگزین خوبی برای اپ های وب ویو هست و توی این مورد شکی نیست ، من قبلا از اپلیکیشن وب ویو برای سایت هام استفاده میکردم اما با اومدن وب اپ دیگه مشکلم حل شد ، اگر نیاز به راه اندازی یک اپلیکیشن دارید و اون تحت وب عمل میکنه بهتره از همین حالت استفاده کنید و زمان برای اپلیکیشن جداگونه از دست ندید.

پس از وب ویو بهتر هستش برای وردپرس
بنده نصب کردم تنظیماتی برام نمایش نمیده و اصلا هیچ عکسل العملی نداشت

الان نرم افزار های اماده ای هستند که بعد از نصب افزونه روی سایت وردپرس فعال و کار میکنندد و کاربر باید حتما نصب کنه نرم افزار رو
این افزونه که شما گفتید فکر میکنم نرم افزار تولیدی احتیاجی به نصب کاربر نداره درست اه ؟ (چه مواردی رو شامل میشه این نرم افزار ساخته شده ؟)
نحوه کار افزونه رو میشه لطفا اموزش بدید؟
از پنل کاربری افزونه لطفا عکس قرار بدید.

ببینید وقتی وارد بعضی از سایت ها میشید حتما این گزینه رو دیدید

بعد از اینکه بزنید و نصب بشه این اپ در گوگل کروم اجرا میشه!!!
توی دستگاه های اندرویدی به حالت یک اپلیکیشن توی گوشی میاد وقتی یوزر روش میزنه سایت مستقیم باز میشه و نیاز به رفتن به مرورگر نداره دیگه ، این کل کار این سرویس هست

3 پسندیده

مرسی متوجه شدم .
آیا افزونه قالب نسخه گوشی رو تعیر میده ؟ (اتوماتیک )
آیا افزونه امکانتغیر در قالب فراهم میکنه (دستی )

خواهش میکنم، نه اصلا ابن افزونه تغییر تو قالب شما ایجاد نمیکنه.