رفع خطای (Missing field "review" (optional

سلام وقت بخیر همراهان انجمن می تونید راهنمایی کنید این مورد
( Missing field “review” (optional
چطوری در قسمت Products می تونم رفع کنم از افزونه اسکیمای محصول هم دارم استفاده می کنم.
با تشکر

سلام خدمت شما
این مورد مربوط به بخش نقد و بررسی های محصول شماست که نشان دهنده امتیازی است که کاربران به محصول شما می‌دهند
کافیست از منوی مدیریت وردپرس به بخش ووکامرس » پیکربندی » محصولات مراجعه کنید و گزینه‌های مربوط به امتیاز و نقد و بررسی را فعال کنید.بعد از آن روی ذخیره تغییرات کلیک می‌کنید، بعد از ارسال اولین امتیاز به محصول شما توسط کاربران این خطا از اسکیما محصولات ووکامرس شما حذف می‌گردد.

1 پسندیده

سلام درود بر شما ممنون فعال کردم ولی فکر کنم هنوز چون امتیازی ثبت نشده این خطا رو نشون میده

سلام

رفع خطاها و وارنینگ ها در سرچ کنسول زمانبر هستند و بایستی پس از اعمال تغییرات منتظر Review کردن این تغییرات توسط گوگل باشید.

1 پسندیده

سلام ممنون آقای وزیری .سلامت باشید

1 پسندیده

سلام
منم این ارور رو در سرچ کنسول گرفتم. ولی با مراجعه به تنظیمات دیدم تیک امتیاز و نظردهی خورده. اینم ادرس صفحه ای که چک کردمه

https://andisheoptic.com/product/police-artemis1-vpld23

سایت من هم در صفحات محصول دچار همین مشکل شده و خطا هم رفع نمیشه

ارور review مربوط به نظرات کاربران هست که به محصول شما میدن. اگر از ووکامرس استفاده میکنید کد زیر رو در سایتتون قرار بدید که اسکیمای ووکامرس کاملا غیرفعال شه و همچنین افزونه یوست ووکامرس رو هم حذف کنید.

add_action('init', function () {
    remove_action('wp_footer', array(WC()->structured_data, 'output_structured_data'), 10);
    remove_action('woocommerce_email_order_details', array(WC()->structured_data, 'output_email_structured_data'), 30);
});

اسکیما Product خوبه اما خیلی دیتا میخواد برای همین اگر نتونید مدیریت کنید ارور هاش به ضرر سایتتونه. اسکیما یک امر ضروری در سایت نیست و گوگل هیچ جریمه ای در نظر نمیگیره ولی اگر استفاده کنید و به اشتباه استفاده کنید جریمه در نظر میگیره و حتی ممکنه به کل به تمامی اسکیما های دیگه هم اسیب بزنه.

میتونید برخی از ارور های اسکیما ووکامرس رو مثل Brand حل کنید ولی ارور هایی مثل Review و Offer رو نمیتونید برای همه محصولات رفع کنید. در نتیجه بهتره کامل غیرفعال کنید.