رفع مشکل آپدیت جدید ووکامرس و وردپرس

سلام دوستان این تاپیک با اهمیت رو ایجاد کردم تا مشکلی که بوجود آمده رو اطلاع رسانی و رفع کنم.

اولا که این قضیه هیچ ربطی به WP Racket بد بخت نداره !!! به اون گیر ندید!!!

تو آپدیت جدید ووکامرس چند الگو هستند که به صورت اشتباه نوشته شدند بدین صورت که برای ادرس دهی کسی که اونا رو کد نویسی کرده بک اسلش و اسلش رو اشتباه گذاشته کافیه که اون تا الگو رو از توی پوشه پلاگین ووکامرس باز کنید و اصلاحشون کنید تا وب ساییتون مثل قبل با بروزرسانی جدید کار کنه …

این دو تا فایل مشکل دارند:

/your-site/wp-content/plugins/woocommerce/cart/cart.php
your-site/wp-content/plugins/woocommerce/cart/cross-sells.php

بعد از ویرایش اونا اگه حتما کش رو پاک کنید یا پلاگین کشتون رو غیرفعال کنید تا بازنویسی بشن.
سوال یا ابهامی بود درخدمتم.
تشکر فراموش نشه :slight_smile:
موفق باشید

Untitled

سلام @DeathBoard جان،
خوش اومدی به انجمن.

لطفا مشکلتون رو با توضیح و ارایه تصویر بیان کنید.

تموم شد ویرایش کردم پست رو موفق باشید
ضمنا حتما به اول صفحه سنجاقش کنید
راستی ممنون بابت خوش آمدت

دوست عزیز،

تداخل نسخه های قدیمی WP Rocket با نسخه ووکامرس 4.4.0 اثبات شدس.
نویسنده WP Rocket هم در آخرین نسخه خودش این تداخل رو رفع کرد.

تغییرات:

https://wp-rocket.me/changelog/

تاپیک تکمیلی:

لطفا دلایل خود رو با ذکر منبع بفرمایید بررسی کنیم.

1 پسندیده

منبعش خودمم نشتم تمام الگو های جدید رو تک تک بررسی کردم تا پیداش کردم. شما روی یه وب سایت بدون راکت تست کن حتما درست کار میکنه!
ندا خانم هم گفته بودن روی یک سایتی که هیچی هم نداره وقتی نصب میکین نسخه جدید رو سایت میره رو هوا …

1 پسندیده

@Angel

ندا جان بررسی کنید.

1 پسندیده

گفته ندا خانم …

1 پسندیده

سلام ، درسته منماین مشکل رو بدون راکت تجربه کردم ، مشکل عدم همخوانی ووکامرس با خود نسخه 5.5 وردپرس (شاید با وجود افزونه خاصی ) + عدم همخوانی با راکت + عدم همخوانی با افزونه نینجا (هم رده راکت) هست ، تمام این موارد تا الان گزارش شده ،
مورد اول ک نبود راکت و نینجا هست ممکنه افزونه خاصی این وسط دخیل باشه اما بنظر من تا روشن شدن داستان این آپدیت رو انجام ندیم و منتظر نسخه 5.6 وردپرس و نسخه بعدی ووکامرس باشیم

بله لیست تغییرات راکت رو خوندم مشکل راکت این بوده که تداخل نسخه PHP داشتن و نیاز به PHP 7 بوده که این مشکل پیش اومده …

We’re receiving tickets from customers having a fatal error after updating Woocommerce to 4.4.0.
Still investigating this. According to Remy, it looks like they are using the same container package as us, but not the same version, they are on the new one that requires PHP 7 and that includes breaking changes.

این متن گفته ایجنت راکت هست …
پکیج هاشون یکی بوده اما نسخه PHP راکت 7 نبوده که اصلاحش کردن :slight_smile:

خب از نظر من مشکلی نداره اما راه کاری که من توضیح دادم رو میتونید با صرف ۵ دقیقه راستی آزماییش رو چک کنید!

بله محمد جان ، اما وقتی احتمال میدیم باز جای دیگه لنگ بزنه بنظر من دست نگه داریم ، اما دوستانی ک نیاز به بروزرسانی دارن براشون میتونی بهترین راه باشه یا بعد از بروزرسانی به مشکل خوردن ،
ممنون از ایجاد تاپیک

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر؛ دوستان الان چیکار کنیم ووکامرس رو اپدیت کنیم یا خیر؟ :sweat_smile:
@Angel @Rahim
شما ووکامرس رو با راکت رو اپدیت کردید مشکل حل شد یا خیر ؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. با تشکر

1 پسندیده

من که آپدیت کردم حل شد و دارم استفاده میکنم بدون هیچ مشکلی تازه رتبه جی تی متریکسمم افزایش داشته!!!
خخخ خود دانید! سلب مسئولیت میکنم و تصمیم نهایی با شماست.
@Meysam_Kiani

1 پسندیده

من با WP Rollback، ووکامرس رو دانگرید کردم.

چون در صفحه چک‌اوت هم خطای JQuery داشتم که باعث میشد کاربر مهمان نتونه لاگین کنه به حسابش و هیچ‌کاربری نتونه از کد تخفیف استفاده کنه.

فعلا از نظر من این نسخه استیبل نیست.

1 پسندیده

ووکامرس بروزرسانی جدید داد و اینطور ک معلومه مشکل حل شده /
تست انجام شد و سایت به سلامت بالا اومد
#### 4.4.1 – 2020-08-19

**ووکامرس**
* Fix – Add protection to run adjust methods only if product query. #27396
* Dev – Stripped the internals of the DI Container to address plugin dependency conflicts it caused. #27395
* Fix – Add more protection for field locale property incase it’s not defined. #27405
3 پسندیده

درود دوستان

رفع مشکل ووکامرس در نسخه 4.4.1 تایید میشه.

با حفظ بک آپ از نسخه فعلی، میتونید به نسخه 4.4.1 بروزرسانی کنید.

1 پسندیده