رفع مشکل ساسپند شدن اکانت twilio

سلام میخام توی سایت twilio حساب کاربری درست کنم و از api این شرکت توی اسکریپت استفاده کنم الان دو دفعه هستش دارم حساب کاربری میسازم ولی موقع ساخت اکانت ساسپند میشم،میشه راهنماییم کنین چطوری حساب بسازم ساسپند نشم

سلام سیدعلی عزیز ، ببینید این مشکل فقط بخاطر تمیز نبود آی پی شما هست ، آی پی تمیز یعنی آی پی که قبلا باهاش این موارد انجام نشده باشه ، بهترین گزینه استفاده از سرور مجازی هست برای این کار و اگر ندارید یک و پی انی که روی تمیز بودن آی پی اون اطمینان داشته باشید ، مهمترین اصل توی این موارد تمیز بودن آی پی استفاده شده توسط شما میباشد

سلام، وقت بخیر
وی پی ان Windscribe یک وی پی ان کاملا تمیز هست که حتی میشه باهاش راحت توی اسپاتیفای هم ثبت نام کرد و محدودیت های شدیدش رو دور زد!
یک بار تست کنید ببینید مشکل رفع میشه یا خیر

قابلیتش هستش خودتون که وارد تر هستین برام حساب داخل twilio ایجاد کنین و api شو در اختیارم بزارین؟چون الان حتی با سرور مجازی از آلمان 5 تا اکانت ساختم همشون ساسپند شد.

1 پسندیده

سلام منم این مشکل رو دارم
کسی میتونه انجام بده ممنون میشم

کسی هم برای شما انجام بده دو روز دیگه وارد حساب بشین مجددا آی پی تغییر می کنه و مسدود می کنه. شما باید یه آی پی ثابت تهیه کنید و همیشه از اون برای اینکار استفاده کنید. کلا برای توسعه دهنده ها، استفاده از آی پی ثابتی که همیشه در اختیارتون هست ضروریه.

1 پسندیده