رنک الکسا وب سایت ها برای تشخیص بازدید

سلام بازدید حدودی وب سایت هایی با رنک 500 و 60 ایران چند نفر روزانه است ؟

تا یه حدی میشه تشخیص داد ولی گاهی اوقات هم هیچ تناسبی نداره رتبه و تعداد بازدید،یعنی ممکنه رتبه عالی باشه ولی بازدید بسیار کم (نسبت به رتبه)
به نظر شخص خودم با رتبه 200- تا 500 الکسا (50 تا 100k بازدید دارند) و هر چقدر کمتر بشه رتبه این تعداد بازدید کننده هم افزایش پیدا می کنه
شما می توانید از سایت زیر هم برای تخمین آمار استفاده کنید:
https://similarweb.com

5 پسندیده

سلام ، ناصر درست میگه رتبه الکسا اصلا نمیتونه ملاک خوبی باشه ، در واقع هیچ کدوم از این سرویس ها نمیتونن دقیق باشن ،
مهمترین عامل اشتباه هم بازدیدهای فیک هستن که ربات ها هم توی این آمارها حساب میشن چون راهی برای تفکیک اونا نیست ،
اما اگر بازدید ها درست باشن اینطوری میشه
رتبه زیر هزار جهانی : روزانه 250 هزار بازدید
رتبه زیر 5 هزار جهانی : روزانه 40 هزار بازدید
رتبه زیر 10 هزار جهانی : روزانه 25 هزار بازدید
رتبه زیر 50 هزار جهانی : روزانه 10 هزار بازدید
رتبه زیر صد هزار جهانی : روزانه 5 هزار بازدید
رتبه زیر سیصدهزار جهانی : روزانه 3 هزار بازدید
رتبه زیر ششصد هزار جهانی: روزانه هزار و سیصد
رتبه زیر یک میلیون جهانی : روزانه دویست و پنجاه

9 پسندیده

فک نمیکنم اینجوری باشه
چون معیار واسه رتبه جهانی صرفا ترافیک خالی نیست. یعنی برای بهتر شدن رتبه جهانی علاوه بر ترافیک بالا باید از کشور های مختلف باشه این ترافیک تا رتبه جهانی بالا بره.

خیلی سایت ها هستن که تمام ترافیکشون از یک کشوره خیلیا هم از سراسر دنیا.
شاید تا 70 درصد بشه گفت ترافیک تعیین کننده رتبه جهانیه ولی 30 درصد هم اینکه این ترافیک داره از کجا مياد هست.
برای مثال هم میتونید خیلی سایت ها پیدا کنید که رتبه کشوری نزدیک به هم دارن(درحد 3 4تا اختلاف) ولی رتبه جهانیشون حتی بیشتر از 100 کا تفاوت داره

1 پسندیده

این کلان اشتباه من ۱۵ هزاربازدید تا هزار ایران رفتم یک مورد مورد دوم فقط ملاک بازدید نیست الکسا یکسری شرایط داره مثل شما اکانت پولیش داشته باشه تولبارش نصب کن مدت زمان کاربر رو سایتت و سرعت سایت میسنجه سایت هست ۶ماه راه افتادت رتبه ۲۵۰ ایرانه البته اکسا ملاک نیست ملاگ گوگل تعداد کلیکی که میخوره

اشتباه که نیست چیزیه که خودشون اعلام کردن ، اما این هم گفتن که عوامل دیگه تاثیر میزاره دوم هم اینکه این برای مدت مشخص هست چون تاخیر چند هفته توی آمار رو شما نمیتونی تخین بزنی اون رتبه برای کدوم ورودیته

3 پسندیده

سلام

طبق تجربه ای که من فروردین امسال داشتم، رتبه الکسا سایتم زمانی که 250 ایران بود، ( آمار وبگذر ) روزانه نزدیک به 35 الی 40 هزار آی پی یونیک وارد سایت می شدن.

رتبه 400 ایران نزدیک به 20 الی 25 هزار آی پی بود

موفق باشید!

3 پسندیده

سلام
البته به زمان موندن کاربر داخل سایت هم الکسا توجه میکنه

من سایت دارم رتبه جهانی 687 هزار و ایران 47000 بازدید از گوگل آنالیتیکس هست که بازدیدکننگان 4 هزار تا 5 هزار هست بعضی وقتها ، بخاطر سایت فروشگاهیه ترافیکش بالا و پایین میاد بخاطر روزایه تعطیل تا دو الا سه هزارم میاد.

نگاه کن عزیز،

بازدید یعنی من ( شخص یا آی پی ) توی یک سایت برم و تا قسمت شو کلیک کنم، میشه 10 بازدید. این کار و چند بار در روز انجام بدم مثلا 5 بار میشه 50 تا.

یک کاربر میاد داخل سایت و اکثرا بخش های بقیه سایت هم میره.

معیار بازدید آی پی واقعی هستش نه حتی فیک هم نه که مشخص شه چند کاربر در روز به سایت شما میان و این دوتا و دلایل دیگه باعث میشه که الکسا به شما یک رتبه بده

موفق باشید!

سلام وقت بخیر من تقریبا به این بازدید روی یکی از سایت ها رسیدم ولی رتبه الکسا در حال افزایش هست به جای کاهش
الکسا به جز تایم مدت زمان حظور کاربر و بازدید چیزای دیگه هم براش مهم هست؟

سلام علی عزیز ، ببینید این تقریب به آماری هست ک خودشون گفتن ، حالا دقیقا نمیشه گفت چ زمانی آمار سایت شما ثبت درست میشه ، خیلی وقت ها هست یوزرها با نرم افزار تغییر آی پی میان و از آی پی های بی ارزش دارن استفاده میکنن و این اصلا مفید نمیتونه باشه یا آی پی های نت مخابرات ک شدیدابین کاربرها چنج میشه و یوزری آی پی ثابت نداره و این خیلی بده و افت کیفیت ای پی از سمت کاربرانی ک حالت اسپمر شناخته میشن داره ، در کل شما حتما نباید روی اینکه این رقم رو دارید باید این رتبه رو داشته باشید حساب کنید روی کیفیت ای پی های ورودی هم باید حساب باز کنید!

Screenshot_1