زوم کل سایت 120%

چندتا سایت دیدم که سایتشون دقیقا به حالتی که زوم میکنیم مثلا 110 یا 120 درصد نمایش داده میشه خیلی خوب میشه تو حالت دسکتاپ اینطور زوم شده نمایش داده بشه

من این کد رو پیدا کردم

@media screen and (min-width: 1600px) {
body {
/* webkit browsers /
zoom: 120%;
/
moz browsers , since there is no support to “zoom” */
-moz-transform: scale(1.2);
-moz-transform-origin: 0 0
}
}

ولی کمی بهم میریزه برخی المان هارو- آیا کد کاملی هست یا افزونه ای که سایتو زوم شده نمایش بده ؟

با سلام
میشه بگین چه نیازی به این کار دارین ؟
شما با المنتور ویرایش میکنین
و فکر نکنم نیازی به این مورد داشته باشین
اگه یه کم بیشتر توضیح بدین برای چه مشکلی میخواین این کار رو انجام بدین بهتره

سایتی مثل ژآکت یا نوین وردپرس هم این حالت رو دارن

مثلا توی حالت عادی از متن با سایز 16 استفاده میکنیم اگر بخوایم بزرگتر دیده بشه سایزو بزرگ کنیم حالت بدی دیده میشه و توی هر خط کمتر جا میشه و …

اگر بخوایم جعبه متن رو بزرگتر بگیریم بخاطر سایز صفحات سیستم های مختلف ممکنه ریسپانسیوش گیر کنه

ولی وقتی سایتمو توی کروم یه زوم میکنم مثلا میاد روی 110 یا 120 یه نمایش خیلی واضح تری از سایت دیده میشه بدون اینکه بخای کل سایتو فونت سایزشو یا سایز بقیه المان هاشو تغییر بدی

سایت خیلی واضح و قشنگ دیده میشه اینطوری خیلی خوشم میاد درگیر بودم مثلا ژاکت میدیدم فونت سایزش 16 هست مال منم 16 هست ولی ژآکت چرا بزرگ و واضحه ! میرفتم فونت سایزمو بیشتر میکردم زشت می شد تازه فهمیدم با زوم هست سایت خودمو یه زوم کردم تو کروم دیدم قیلی قشنگ شد عین همونا ولی وقتی کد زوم میزنم کمی بهم ریختگی داره میخواستم ببینم کد خاصی داره یا افزونه ای هست که اینکارو تمیز انجام بده عین زومی که توی مرورگر من خودم انجام میدم میبینم اونم نمایش بده