سئو ویدیو در هاست دانلود

سلام و خسته نباشید. ببخشید برای سئو ویدیو با افزونه های پلیر میشه این کار رو انجام داد براش عنوان و توضیحات و… نوشت. ب با این کاری ندارم

من ویدیو هام در هاست دانلود قرار گرفته. چطور میتونم اون ویدیو ها رو بطور مستقیم از هاست دانلود براشون این کارهارو انجام بدم ؟

آیا اگ وردپرس نصب کنم در هاست دانلود ( امکانش مقدوره برام) و اونجا با کمک افزونه برا ویدیو ها توضحیاتو موارد لازم رو انجام بدم راهی درست و منطقیه ؟

من در هاست اصلی سایتم نمیتونم آپلود کنم چون قوی نیست. و به دلیل استفاده از AMP در انتخاب پلیر های خوب محدودم.

خیر نمیشه.
به صورا دستی باید sitemap بسازید.

خیلی ممنون ولی راهکار رو پیدا کردم رنک مث پرو این کار رو خودکار انجام میده مرسی.

سلام دوست عزیز ، بنده هم میخوام ویدیو های سایتم رو روی هاست دانلود قرار بدم و با مشکلی که شما داشتید سرکار دارم ، ممنون میشیم راهنمایی کنید چطور سایتپ مپ ویدیو رو ایجاد کردید و چطور اسکیما ویدیو برای اون فایل ها قرار دادید.
سلام دوست عزیز افزونه Rank math SEO نصب کنید به صورت خودکار اغلب تشخیص میده اگر نداد از بخش اسکیما یا طرحواره در تنظیمات ویرایش برگه مورد نظر، اسکیما ویدیو انتخاب کنید اگر خودکار نیفتاده و سپس فیلد های مد نظر رو ک الزامی هستن پر بکنید.

از اون تاریخ ک اینو گذاشتم تجربیات زیادی کسب کردم و اگر راهنمایی برادرانه بنده رو میخواهید بهتره تو هاست اصلی اپلود بشه ک واقعا رو سئو موثره رو هاست دانلود اثر زیادی نمیزاره البته اینم بگم اگر ب منظور سئو ویدیو قرار میدید منظورم هست و در غیر این صورت نه اگر هدفتون سئویی نیس فرق نمیکنه

اگر حجم ویدیو هاتون زیاده ک اپلود نمیکنید از برنامه انکودر هندبریک رو ویندوز استفاده کنید و اگر راه سومی بخواهید بهترین کار اینه که رو یوتیوب آپلود کنید و بزارید تو سایت . راه آخر ک ترجیحا از هاست دانلود باز بهتره از نظر سئو اپلود کردن ویدیو تو آپارات و گذاشتن لینک صفحه زیر توضیحات ویدیو هستش.